USOS – Komunikat nr 2. Próbna migracja danych o przedmiotach z systemu ERES do systemu USOS.

Informujemy, że zakończyliśmy próbną migrację danych z systemu ERES do systemu USOS  w zakresie danych o przedmiotach prowadzonych na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych na wszystkich kierunkach studiów.

Dane dotyczące przedmiotów zostały przeniesione poczynając od roku akademickiego 2012/2013 do chwili obecnej. Uprzejmie prosimy osoby odpowiedzialne za prowadzenie przedmiotów oraz prowadzących przedmioty o zgłaszanie uwag dotyczących kompletności danych widocznych w portalu USOS-Web.

Przypominamy też, że proces migracji danych z systemu ERES do systemu USOS będzie odbywać się etapami, a przełączenie bieżącej obsługi studiów z systemu ERES do systemu USOS jest planowane z początkiem roku akademickiego 2018/2019.

Do tego momentu podstawowym systemem obsługi studiów na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych pozostaje system ERES.

Uwagi można zgłaszać mailowo na adres: usos@elka.pw.edu.pl