XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Diagnostyka Procesów i Systemów, Sandomierz, 10-13 września 2017

Serdecznie zapraszamy na konferencję pod patronatem

Komitetu Automatyki i Robotyki PAN.

Głównym Organizatorem jest Instytut Automatyki i Robotyki, Politechniki Warszawskiej

zaś współorganizatorzy to

Instytut Sterowania i Systemów Informatycznych Uniwersytet Zielonogórski

oraz Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej

Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techni-czna Diagnostyka Procesów i Systemów od 1996 roku organizowana jest w sposób rotacyjny przez Politechnikę Warszawską, Uniwersytet Zielonogórski i Politechnikę Gdańską. Stanowi forum wymiany informacji i doświadczeń specjalistów, reprezentujących różne środowiska naukowe (automatyków, informatyków, mechaników, elektryków, specjalistów inżynierii biomedycznej) w zakresie diagnostyki.

TEMATYKA KONFERENCJI

Podstawy teoretyczne diagnostyki procesów i systemów

Modelowanie i symulacja uszkodzeń

Metody detekcji, lokalizacji i identyfikacji uszkodzeń

Systemy nadzoru i diagnostyki

Układy automatyki tolerujące uszkodzenia

Bezpieczeństwo i cyberbezpieczeństwo procesów i systemów

Zastosowania przemysłowe

Zastosowania w medycynie

Materiały konferencyjne zostaną wydane w wersji elektronicznej. Prace zarekomendowane przez Komitet Naukowy będą opublikowane w serii Springer AICS. Obrady będą prowadzone w języku polskim i angielskim, zachęcamy jednak do zgłaszania prac w języku angielskim.

Szczegóły są dostępne w ulotce

komunikat_1_DPS2017 (pdf, 741,89 kB)

i na stronie internetowej.

e-mail: dps17@mchtr.pw.edu.pl