Ogłoszenia

UWAGA. W dniu wczorajszym wiele osób otrzymało zapewne wiadomość pocztową o treści wyłudzającej dane dostępowe do konta pocztowego podpisaną przez Centrum Informatyczne PW.

Należy ten mail zignorować i nie podejmować żadnych sugerowanych w nim czynności.

W poniedziałek 27 kwietnia 2015 r. na zakończenie zajęć dydaktycznych o godz. 12.00 Społeczność Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych minutą ciszy uczci ofiary zamachu terrorystycznego w Garissa University College.

Termin nadsyłania CV: 28 IV 2015

Informujemy, że stara wersja strony Wydziału będzie dostępna do końca maja 2015 r.

pod adresem http://jowisz.elka.pw.edu.pl

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego (angielski, niemiecki, francuski lub rosyjski) w dniach 3 – 12 kwietnia 2015.

Dziekanat ds. Studenckich zaprasza po odbiór decyzji administracyjnych dot. stypendium socjalnego do 27 marca 2015 r.

Obowiązkowe szkolenie BHP nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia odbędzie się w dniach 19–23 marca 2015 r.

25 marca, godzina 16.15 - zapraszamy na specjalne, limitowane warsztaty Salesforce firmy Outbox

Pod okiem pracowników i doktorantów będzie można przyjrzeć się bliżej aparaturze pomiarowej oraz przeprowadzić dowolne eksperymenty pomiarowe.

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat korzystania z Biblioteki Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW zarówno studentów, jak i  pracowników Wydziału.

Zaproszenie na nowe, bezpłatne, certyfikowane kursy e-learningowe, prowadzone przez wybitnych polskich naukowców w marcu i w kwietniu 2015 r.

Z przyjemnością  informujemy, że rozpoczęliśmy proces  rekrutacji studentów na zagraniczne praktyki zawodowe realizowane w ramach  Programu Erasmus+ w roku akademickim 2015/2016.

Zapraszamy Pracowników Wydziału 6 marca o godz. 11.00 na seminarium z udziałem Gości z Toyama University

Dziekanat ds. Nauczania w pierwszym tygodniu semestru, tj. w dniach 23-27 lutego 2015 r. będzie otwarty dla studentów od godz. 10 do 15.

W imieniu Instytutu Systemów Elektronicznych oraz Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej zapraszamy do udziału w konferencji Signal Processing Symposium 2015.

W związku z uczestnictwem WEiTI PW w projekcie ParIS  (Partnership in Information Security) w ramach Akcji 2 programu Erasmus+,  pojawiła się możliwość wzięcia udziału w tygodniowym intensywnym kursie w dziedzinie Information Security na Université du Luxembourg

Studium Języków Obcych PW organizuje w lutym 2015 dodatkowe egzaminy na poziomie B1 i C1

Została ogłoszona realizacja ostatniego etapu programu staży długoterminowych. Niestety czas na zgłoszenia upływa z dniem  22 stycznia 2015 r.

Polecamy wyszukiwarkę czasopism punktowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego autorstwa dr. inż. Marcina Kmiecia.

Decyzje należy odebrać do 16 stycznia 2015 r.