Ogłoszenia

14 października 2014 r. odbędzie się dzień otwarty dla studentów, doktorantów i pracowników naukowych w ramach konferencji naukowo-biznesowej Nauka.Infrastruktura.Biznes

We wtorek 7 października odbyły się zdalne obrony trzech studentów koreańskich, przebywających w Daegu (Korea Południowa).

W imieniu biura ds. projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy na kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie A2 skierowany do pracowników dydaktycznych i naukowo-dydaktycznych Politechniki Warszawskiej

W imieniu biura ds. projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej ze statusem osoby niepełnosprawnej na dwie jednogodzinne sesje z coachem i/lub na jedną dwugodzinną sesję z doradcą zawodowym.

Zachęcamy do zapoznania się kryteriami tworzenia list rankingowych przy przyznawaniu stypendiów dla najlepszych doktorantów Wydziału Elektroniki i Technik informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Zaproszenie z Polskaiej Akademii Nauk dla wszystkich zainteresowanych doktorantów i studentów na nowe, bezpłatne, certyfikowane kursy e-learningowe, prowadzone przez wybitnych polskich naukowców, które będą uruchomione w październiku i listopadzie 2014 r.

Zawody kwalifikacyjne do reprezentacji Politechniki Warszawskiej na Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym odbędą się 18 października 2014 r. w godzinach od 9 do 14.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią Zarządzenia nr 56/2014 Rektora PW z dnia 15 września 2014 r.

Wnioski o stypednium prosimy składać w dziekanacie ds. studenckich  (pok.119) w okresie 29 września do 14 października 2014 r.

Szkolenie biblioteczne dla nowo przyjętych studentów studiów stacjonarnych pierwszego stopnia odbędzie się w dniach 6–14 października 2014 r.

Dziekanat ds. Nauczania w dniach od 29 września do 3 października 2014 r. będzie otwarty dla studentów od godz. 9 do 15 (w piątek do godz. 14).

Najbliższa sesja programu wymiany studentów ATHENS odbędzie się w dniach 15–22 listopada 2014 r. Rejestracja studentów trwa do dnia 2 października 2014 r. do godz. 14.

Zwiększ swoje szanse na uzyskanie międzynarodowych certyfikatów zawodowych w dziedzinie sieci w tym CCNA: Routing & Switching, CCNA Security, CCNP.

Została uruchomiona nowa wersja Repozytorium PW, która prezentuje nowe zakładki na profilu naukowca oraz na profilu jednostek. Zachęcamy do korzystania z nowych możliwości na stronie WEiTI oraz na stronie Bazy Wiedzy PW.

Szanowni Państwo! Zachęcamy do zapoznania się harmonogramem pracy jednostek Wydziału w okresie letnim. Życzymy udanych wakacji!

Od dnia 1 lipca 2014 r. rektorzy uczelni mogą składać wnioski o przyznanie studentom i doktorantom stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia. Składanie wniosków do dnia 19 września 2014 r.

Ruszyły zapisy na studia podyplomowe 2014/2015!

Godziny otwarcia Dziekanatu ds. Nauczania i Dziekanatu ds. Studenckich w miesiącach wakacyjnych ulegną zmianie.

Do końca roku 2014 trwa program staży długoterminowych. W trakcie odbywania stażu, można otrzymywać stypendium. Stypendia krajowe wynoszą 1300 zł miesięcznie. Ostateczny termin składania wniosków upływa 29 września 2014 r.

Do dnia 2 lipca 2014 r. można oceniać prowadzących zajęcia w semestrze letnim 2013 / 2014.