Ogłoszenia

Zachęcamy do korzystania z zaktualizowanej listy Zewnętrznych Konkursów Grantowych na rok 2016.

Jedni właśnie rozpoczynają przygodę ze studiowaniem, a innym WEiTI daje szansę jej kontynuacji lub wznowienia poprzez ofertę studiów podyplomowych

Kandydaci zakwalifikowani na studia stacjonarne pierwszego stopnia proszeni są o złożenie dokumentów w dniach: 12–15 lipca 2015 r., w godz. 9 – 15 w dziekanacie Wydziału, pok. 111-112.

Zgłoszenia kandydatów na stacjonarne studia pierwszego stopnia przyjmujemy do 3 lipca 2015 r.

Instytut Radioelektroniki i Technik Multimedialnych zaprasza na studia wieczorowe na kierunku Elektronika i telekomunikacja o specjalności Radiokomunikacja i techniki multimedialne

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół PW (SAIP PW) wystąpił z inicjatywą jubileuszowego wydania książkowego zawierającego wspomnienia i refleksje absolwentów naszej uczelni.

Zapisy na studia podyplomowe organizowane przez Instytut potrwają do końca września 2015 r.

Zachęcamy do współtworzenia nowego cyklu Mój Wydział PW publikowanego na oficjalnym blogu Politechniki Warszawskiej - Plac Politechniki 1

Lista beneficjentów

W Biurze Karier Politechniki Warszawskiej odbędą się w najbliższym czasie trzy warsztaty z pracodawcami i nie tylko. Serdecznie zapraszamy!

Rzecznik zaufania ma za zadanie pomagać zarówno w rozwiązywaniu konfliktów, wyjaśnianiu sytuacji trudnych, jak i wspierać w rozstrzyganiu sporów.

Zgłoszenia tylko do 12 maja 2015r.