100-lecie Niepodległości Polski na Politechnice Warszawskiej

Tegoroczne obchody 100. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę są wyjątkowe. Sprawdźmy, co wydarzy się na Politechnice Warszawskiej!

Politechnika Warszawska aktywnie włącza się w obchody 100-lecia Niepodległej i organizuje z tej okazji godne uwagi wydarzenia. Mimo, że 11 listopada już za nami, świętowanie na naszej Uczelni wciąż trwa!

Czy mieliście okazję odwiedzić Muzeum Politechniki Warszawskiej? Jeśli nie, będzie szansa aby nadrobić zaległości. Muzeum PW zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Legia Akademicka i Odzyskanie Niepodległości", który odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa) o godz. 12:00 w sali nr 6 (parter) w Gmachu Głównym PW.

Również 14 listopada 2018 r. zapraszamy na okolicznościowe Seminarium Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych pod patronatem Dziekana Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW, prof. dr hab. inż. Krzysztofa Zaremby pt. "Nowe medium w nowej rzeczywistości – łączność radiowa w Polsce w 20-leciu międzywojennym"

15 listopada 2018 r. o godz. 13:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się rekonstrukcja historyczna "Legia akademicka". Zostanie też odsłonięta tablica „Hołdzie Poległym za Wolną Polskę Pracownikom, Studentom i Absolwentom PW – Wspólnota Akademicka w Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości 2018”. Wydarzenie to jest częścią obchodów >>Święta Politechniki Warszawskiej 2018.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH!

Wszystko wskazuje na to, że świętowaniu 100-lecia Niepodległości Polski towarzyszyć będzie piękna jesienna aura: