Akademia CISCO zaprasza na kurs CCNA R&S. Start 10 kwietnia!

Akademia CISCO na WEiTI zaprasza! Ostatnie miejsca na kursie, który rozpocznie się już 10 kwietnia 2018!

Jest to ostatni kurs przed wakacjami!

>> Rozpoczynamy rekrutację na kursy CCNA Routing & Switching, CCNA-SEC i kursy ze ścieżki CCNP.

>>NAJBLIŻSZY KURS JUŻ 10 KWIETNIA 2018. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!! MOŻNA SIĘ JESZCZE ZAPISAĆ!

>> Instruktorami w naszym centrum szkoleniowym są doświadczeni pracownicy Politechniki Warszawskiej specjalizujący się w sieciach telekomunikacyjnych i komputerowych, wyszkoleni w zagranicznych ośrodkach treningowych Cisco Systems (CATC - Cisco Academy Training Centre).

>> W naszej akademii pracuje 11 certyfikowanych instruktorów Cisco w programie CCNA - Routing & Switching. Gwarantujemy dostęp do urządzeń sieciowych firmy Cisco Systems przystosowanych do najnowszej wersji kursu.

>> Kursy CCNA prowadzone są w języku polskim, natomiast oryginalne materiały dydaktyczne firmy Cisco Systems (w tym testy) przeznaczone dla Studentów w języku angielskim.

Zobacz  szczegóły:  http://itu-itc.elka.pw.edu.pl/index.php?sekcja=2&id=0