Kiermasz Świąteczny PW

W dniach 30 listopada – 2 grudnia przed Gmachem PW pojawi się jarmark świąteczny. Jego celem będzie zebranie środków na stypendia dla najzdolniejszych studentów naszej Uczelni.

Kolejny raz plac Politechniki przed Gmachem Głównym zapełnią domki z bożonarodzeniowymi specjałami i rękodziełem. Na placu tradycyjnie stanie choinka, a w bożonarodzeniowy nastrój wprowadzą nas największe świąteczne hity.

W centrum wydarzeń będzie stoisko z gadżetami Politechniki Warszawskiej. Specjalnie na Kiermasz przygotowaliśmy m.in. zupełnie unikatowe, nowe, kolorowe skarpetki z logo PW, czekolady świąteczne Wedla z motywem PW, ceramiczne zawieszki na choinkę, rękawiczki z logo PW i wiele innych. Wszystkie gadżety będzie można zdobyć za datek do puszki.

Cały dochód z kwesty będzie przekazany na Stypendium pod choinkę dla wyróżniających się studentów. W zeszłym roku udało nam się zebrać rekordową kwotę 26 442,85 zł na stypendia dla studentów naszej Uczelni. Stypendia rozdaliśmy podczas Gali Złotej Kredy, która odbyła się w ramach Święta PW 2017.

W programie między innymi:

• spacer po Kampusie Politechniki. Głodnych tajemnic PW zapraszamy do zwiedzania z warszawskim przewodnikiem, Piotrem Wierzbickim. Podczas 2-godzinnego spaceru zwiedzający odwiedzą m.in. Salę Senatu i Gmach Fizyki oraz poznają tajemnicę kafelka przy pokoju 149 w Gmachu Głównym. Wydarzenie odbędzie się 2 grudnia. Na spacer obowiązują zapisy.
  • Mikołajki dla dzieci pracowników Politechniki Warszawskiej. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji: Teatr PW zaprezentuje spektakl "Jaś i Małgosia", przygotuje także wspólną zabawę, dzieci będą mogły samodzielnie udekorować pierniki, stworzyć kartki świąteczne, ozdoby choinkowe czy aniołki. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia.

Więcej szczegółów znajduje się na wydarzeniu na Facebooku!

Wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i w ogóle warszawiaków zapraszamy do włączenia się do naszej akcji. Podarujmy najlepszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia. Być może któryś z nich stworzy w przyszłości rewolucyjny wynalazek lub innowacyjną technologię.