Konferencja "Perspektywy – Women in Tech Summit 2018"

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" organizuje w Warszawie w dniach 27-28 listopada 2018 r. międzynarodową konferencję pt. "Perspektywy – Women in Tech Summit 2018".

Celem konferencji jest wsparcie procesów innowacyjności w obszarze IT i nowych technologii, a także międzynarodowa promocja Polski jako miejsca edukacji informatycznej wysokiej jakości. W konferencji weźmie udział ponad tysiąc utalentowanych kobiet z Europy i Azji Centralnej  –  studentek, przedstawicielek środowiska akademickiego i branży IT, ekspertek świata innowacji i polityki publicznej.

Będzie to największe tego typu wydarzenie w Europie, które otworzy Mariya Gabriel, komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego, a także Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii. Wśród 100 mówców są szefowie globalnych firm technologicznych sektora IT (w tym Intel, Google, Mictrosoft etc.).

Inicjatywa ta jest kontynuacją i rozwinięciem wieloletnich wspólnych działań polskich uczelni akademickich i Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy", takich jak "Dziewczyny na Politechniki", "IT for SHE" i stypendia "INTEL-Perspektywy" dla najlepszych informatyczek.

Broszura informacyjna:

Women in Tech Summit 2018 (pdf, 1,59 MB)

Rejestracja trwa! Bilety na wydarzenie dostępne są >>TUTAJ.