Odkryj WEiTI wieczorową porą! Rekrutacja na studia wieczorowe od 2 sierpnia 2017

Interesujesz się telekomunikacją, elektroniką i technikami multimedialnymi, a jednocześnie chcesz połączyć studia z pracą? Na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych znajdziesz studia wieczorowe na kierunku Elektronika i Telekomunikacja o specjalności Radiokomunikacja i Techniki Multimedialne!

Czas spędzony na naszej uczelni wieczorową porą może okazać się bardzo owocny! Nasi Studenci zdobywają rozległą wiedzę w jednej z najbardziej rozwojowych dziedzin nauki. Stają się ekspertami m.in. w zakresie systemów radiokomunikacyjnych (w tym komórkowych i bezprzewodowych), technik multimedialnych, inżynierii komputerowej i teleinformatyki.

Zwieńczeniem studiów jest dyplom inżyniera najlepszej uczelni technicznej w Polsce, która w tym roku uplasowała się na pierwszym miejscu w rankingu PERSPEKTYWY 2017 w kategorii kierunków: Elektronika i Telekomunikacja.

Dołączenie do społeczności WEiTI to również wejście w szeregi ludzi sukcesu. Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych może poszczycić się wieloma sukcesami w dziedzinie telekomunikacji. Jakie to sukcesy? O to zapytaliśmy doc. dr. inż. Jacka Cichockiego, zastępcę dyrektora Instytutu Radioelektroniki i Technik Multimedialnych.

Wśród licznych prac naukowo-badawczych europejskich, strukturalnych i zamawianych realizowanych na Wydziale warto wspomnieć choćby o projekcie Inżynieria Internetu przyszłości (zaprojektowano i przetestowano nową architekturę sieciową dla Internetu następnej generacji) –podkreśla doc. Cichocki – Ważny był też projekt PROTEUS (opracowano system łączności i przetwarzania obrazów do systemu działań antyterrorystycznych), czy o ostatnich osiągnięciach z zakresu techniki radarowej.

Nauki z zakresu Telekomunikacja charakteryzują się wyjątkową dynamiką na tle innych dziedzin. Specjaliści i badacze mają pełne ręce roboty! W czekającej na nich pracy z pewnością nie ma miejsca na nudę czy rutynę.

Jak podkreśla doc. Cichocki na młodych adeptów telekomunikacji czekają nowe wyzwania: wymyślenie nowych systemów transmisji i algorytmów zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi, opracowanie nowych urządzeń nadawczych i odbiorczych, wykorzystanie nowych technik informatycznych czy tworzenie specjalistycznego oprogramowania...

Jak dołączyć do grona studentów, którzy podejmą się tych wyzwań i jednocześnie nie będą musieli rezygnować z pracy?

Na zgłoszenia czekamy od 2 do 30 sierpnia 2017 roku. Oferta jest skierowana do wszystkich, którzy posiadają świadectwo dojrzałości.

UWAGA!!! REKRUTACJA TRWA DO 30 SIERPNIA 2017!

Więcej szczegółów dotyczących programu studiów znajdziecie na naszej stronie: www.ire.pw.edu.pl/wieczorowe

Można też do nas napisać: j.cichocki@ire.pw.edu.pl