Rekrutacja na studia w Korei w ramach programu Podwójnego Dyplomowania KEUDOS!

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim !

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na semestr zimowy 2019/2020 na dwusemestralny wyjazd na studia pierwszego stopnia do Kyungpook National University (Daegu, Korea) w ramach kontynuacji programu KEUDOS prowadzącego do uzyskania podwójnego dyplomu. W rekrutacji mogą wziąć udział studenci ze średnią ocen powyżej 3,4, którzy w momencie aplikacji uzyskali 90 punktów ECTS i w momencie wyjazdu będą mieli zaliczone 120 punktów ECTS.

  

W I etapie zgłoszenia e-mailowe z tematem „Rekrutacja KEUDOS” należy wysyłać do doc. dr  inż. Romana Podrazy na adres R.Podraza@ii.pw.edu.pl do dnia 5 kwietnia 2019 r. włącznie. Zgłoszenie powinno zawierać:

  1. Nazwisko
  2. Imię
  3. Numer albumu
  4. Kierunek studiów
  5. Adres E-mail
  6. Liczba uzyskanych punktów ECTS
  7. Liczba punktów ECTS aktualnie realizowanych przedmiotów
  8. Średnia skumulowana
  9. Stopień znajomości języka angielskiego (np. B2, C1, C2)
  10. Rodzaj dokumentu potwierdzającego stopień znajomości języka angielskiego

 

Osoby zakwalifikowane do II etapu zostaną o tym poinformowane przez e-mail, w którym zostaną przekazane instrukcje dalszego postępowania.

  

Dnia 22 marca 2019 roku (piątek) w godz. 12:15-13:00 w sali 107 odbędzie się spotkanie informacyjne nt. możliwości wyjazdu do Korei. Z propozycji rocznego wyjazdu począwszy od semestru zima 2019/20 będzie mogło skorzystać 5 osób.