Rekrutacja na studia w ramach programu KEUDOS!

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim!

 

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na semestr zimowy 2017/2018 na dwusemestralny wyjazd na studia pierwszego stopnia do Kyungpook National University (Daegu, Korea) w ramach kontynuacji programu KEUDOS prowadzącego do uzyskania podwójnego dyplomu. W rekrutacji mogą wziąć udział studenci, którzy w momencie aplikacji uzyskali 90 punktów ECTS i w momencie wyjazdu będą mieli zaliczone 120 punktów ECTS.

  

W I etapie zgłoszenia e-mailowe z tematem „Rekrutacja KEUDOS” należy wysyłać na adres R.Podraza@ii.pw.edu.pl do dnia 29 kwietnia 2017 r. włącznie. Zgłoszenie powinno zawierać:

  1. Nazwisko
  2. Imię
  3. Numer albumu
  4. Kierunek studiów
  5. Adres E-mail
  6. Liczba uzyskanych punktów ECTS
  7. Liczba punktów ECTS aktualnie realizowanych przedmiotów
  8. Średnia skumulowana
  9. Stopień znajomości języka angielskiego (np. B2, C1, C2)
  10. Rodzaj dokumentu potwierdzającego stopień znajomości języka angielskiego

 

 

Osoby zakwalifikowane do II etapu zostaną o tym poinformowane przez e-mail, w którym zostaną przekazane instrukcje dalszego postępowania.

  

Dnia 20 kwietnia 2017 roku (czwartek) w godz. 18-19 w sali 168 odbędzie się spotkanie informacyjne nt. możliwości wyjazdu do Korei.

 

Liczba miejsc dofinansowanych przez stronę koreańską: 5 (pokrycie kosztów zakwaterowania)

 

 

 

Komplet informacji dla Studentów:

  

Więcej informacji o programie KUDOS: TUTAJ!