Rekrutacja na studia w ramach programu Podwójnego Dyplomowania KEUDOS!

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na semestr letni 2017/2018 na dwusemestralny wyjazd na studia pierwszego stopnia do Kyungpook National University (Daegu, Korea) w ramach kontynuacji programu KEUDOS prowadzącego do uzyskania podwójnego dyplomu.

W rekrutacji mogą wziąć udział studenci ze średnią ocen powyżej 3,4, którzy w momencie aplikacji uzyskali 90 punktów ECTS i w momencie wyjazdu będą mieli zaliczone 120 punktów ECTS.

W I etapie zgłoszenia e-mailowe z tematem „Rekrutacja KEUDOS” należy wysyłać do doc. dr  inż. Romana Podrazy na adres R.Podraza@ii.pw.edu.pl do dnia 27 października 2017 r. włącznie. Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Nazwisko
  2. Imię
  3. Numer albumu
  4. Kierunek studiów
  5. Adres E-mail
  6. Liczba uzyskanych punktów ECTS
  7. Liczba punktów ECTS aktualnie realizowanych przedmiotów
  8. Średnia skumulowana
  9. Stopień znajomości języka angielskiego (np. B2, C1, C2)
  10. Rodzaj dokumentu potwierdzającego stopień znajomości języka angielskiego

Osoby zakwalifikowane do II etapu zostaną o tym poinformowane przez e-mail, w którym zostaną przekazane instrukcje dalszego postępowania.

Dnia 24 października 2017 roku (wtorek) w godz. 15-16 w sali 106 odbędzie się spotkanie informacyjne nt. możliwości wyjazdu do Korei. Z propozycji rocznego wyjazdu począwszy od semestru lato 2017/18 będzie mogło skorzystać 5 osób.

Więcej informacji o programie KUDOS TUTAJ!