Remont wciąż trwa – prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!

Prace remontowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych zbliżają się do końca, jednak w dalszym ciągu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w Gmachu Elektroniki.

Od kilku miesięcy trwa modernizacja Gmachu Elektroniki. Wnętrze budynku zyskuje nie tylko nowy wygląd, ale również staje się bardziej funkcjonalne i bezpieczne dla studentów i pracowników. Mimo że koniec prac jest już blisko, remont wciąż trwa i może powodować pewne utrudnienia w codziennym życiu.

Prosimy jednak o wyrozumiałość, a przede wszystkim o zachowanie ostrożności w poruszaniu się w Gmachu Elektroniki. Dziękujemy za współpracę.

Administracja Wydziału

Zmiany widoczne są już przy wejściu do budynku. Tak prezentuje się obecnie korytarz przy szatni:

A tak wygląda korytarz na parterze niedaleko wejścia od strony ul. Polnej:

Okolice Amplitronu wyglądają inaczej niż przed wakacjami: