Seeds for the future – przedłużony termin zgłoszeń!

Zaprezentuj swoją wiedzę z zakresu nowych technologii i wyjedź na warsztaty z HUAWEI do Chin!

UWAGA! Można jeszcze zgłaszać się do udziału w konkursie! Termin został przedłużony do 9 czerwca 2017!

„Seeds for the Future” to międzynarodowy konkurs firmy HUAWEI organizowany w Polsce po razy czwarty. Jego celem jest wyłonienie uzdolnionych studentów na uczelniach wyższych i zapewnienie im możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie nowych technologii.

Termin składania prac konkursowych został przedłużony do dnia 9 czerwca 2017!

Huawei wraz instytutem badawczym NASK przygotował następujące tematy:

•    Cyberbezpieczeństwo - jak bezpiecznie pracować w sieci?
•    Wykorzystanie technologii 5G.
•    Zastosowanie nowych technologii dla potrzeb nowoczesnych miast.
•    Praca w chmurze - wygoda i bezpieczeństwo.

Prace konkursowe podejmujące powyższe zagadnienia należy dostarczyć do 31 maja br. do koordynatora konkursu Dziekana ds. Nauczania dr. inż. Daniela Paczesnego:

e-mail: prodziekan.nauczanie@elka.pw.edu.pl

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU:

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane podczas uroczystej gali w dniu 30 czerwca 2017 r., zaś warsztaty technologiczne w siedzibie Huawei w Shenzhen odbędą się w terminie 6-17 listopada br. Najlepsza praca wybrana przez patrona merytorycznego zostanie nagrodzona stażem w instytucie badawczym NASK!

Więcej informacji >>TUTAJ