Zaproszenie na spotkania w ramach Biura Karier Politechniki Warszawskiej

Czy wiesz jak walczyć ze współczesnymi zagrożeniami cyberprzestępczymi w IT? Poznaj narzędzia do ataków i obrony.

Biuro Karier PW oraz IT Systems and Solutions zapraszają na spotkanie:

Walka ze współczesnymi zagrożeniami cyberprzestępczymi w IT – narzędzia do ataków i obrony.

Podczas spotkania:

·       dowiesz się jakie są typy zagrożeń w sieci,

·       poznasz różne aspekty walki z zagrożeniami w Internecie,

·       zrozumiesz w jaki sposób identyfikować słabe punkty i jak jest zabezpieczać w oparciu o przykładowe komercyjne produkty

·       poznasz techniki szyfrowania danych przesyłanych i zapisanych

Spotkanie odbędzie się:

23.10.2017 w godzinach 16:15 -19:00

sala 208, Gmach Główny PW

Więcej informacji oraz ZAPISY po zalogowaniu do Strefy Studenta .

=========================================================================

Ruszyły zapisy na 2-gi warsztat z cyklu Nowe Technologie Cloudowe w biznesie!

Zapisz się już dzisiaj na drugi warsztat w ramach cyklu Nowe Technologie Cloudowe w biznesie pod patronatem Be Poland.

Warsztat „Definiowanie potrzeb Klienta oraz tworzenie prostych w obsłudze mobilnych aplikacji biznesowych w chmurze” odbędzie się 25 października (środa) w godz. 16:15-18:15. Zapraszamy do Gmachu Głównego PW, sala 160.

Podczas warsztatu:

•    nauczysz się zbierać i analizować wymagania biznesowe

•    poznasz zasady współpracy z klientem i jak prowadzić prace projektowe

•    metodyki pracy na projektach cloud

•    poznasz metody integracji systemów w chmurze

•    skonfigurujesz własną aplikację mobilną

Więcej informacji oraz ZAPISY po zalogowaniu do Strefy Studenta .

======================================================================

Można brać udział w pojedynczych warsztatach, jednak najwięcej korzyści przyniesie udział w pełnym cyklu.

W cyklu warsztatów ekspert z firmy Be Poland, Marcin Tabędzki podzieli się praktyczną wiedzą z budowania i wdrażania w biznesie rozwiązań w technologiach cloud (SaaS, PaaS, IaaS, IoT, BigData Cloud). Zajęcia będą prowadzone na platformie Salesforce, która kompleksowo pokrywa wymienione technologie. Warsztaty są doskonałą możliwością poznania nowoczesnych technologii oraz rozwiązań z pogranicza praktyki biznesu i IT.

Warsztaty będą odbywać się co dwa tygodnie, w środę, w godzinach 16:15 - 18:15. Info szukaj na stronie www.bk.pw.edu.pl

========================================================================

"SCRUM na co dzień" + możliwości rozpoczęcia kariery w Microsoft

Poznaj tajniki pracy developera, weź udział w warsztatach Microsoft, poznaj Firmę jako PRACODAWCĘ!

Warsztaty „SRUM na co dzień” odbędą się 26 października w budynku CZIiTT w sali 5.03 w godzinach 14:15 - 16:15. Obowiązują ZAPISY!

Więcej informacji oraz ZAPISY po zalogowaniu do Strefy Studenta .