Aktualności

Zarządzenie Rektora PW ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19)

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/2020 z dnia 11.03.2020  r. w dniach 12 marca-14 kwietnia br. zawieszone zostają:

• zajęcia dydaktyczne  dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych z wyłączeniem zajęć prowadzonych zdalnie.
  • zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku PW.

W podanym okresie będzie również zamknięta dla czytelników Biblioteka Główna PW.

Odwołane zostają wszystkie konferencje, imprezy i wydarzenia organizowane na Politechnice Warszawskiej.

Pracownicy, studenci i doktoranci zobowiązani są do przekazania informacji o podejrzeniu infekcji:

Aktualne zalecenia znajdują się na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.