iWeek – wyjątkowy tydzień dla studentów informatyki w Paryżu

Stowarzyszenie eFrei Paris zaprasza studentów informatyki do udziału w międzynarodowym programie iWeek. Aplikuj już dziś i spędź wyjątkowy tydzień w Paryżu!

eFrei Paris już po raz 15. organizuje międzynarodowy tydzień dla studentów informatyki z partnerskich uniwersytetów. Stowarzyszenie zrzesza ponad 90 międzynarodowych partnerów z 30 krajów świata. Podczas iWeek studenci będą mieli okazję poznać rówieśników z różnych części świata, a także odkryć Paryż i zasmakować w jego studenckim życiu.

W tym roku iWeek odbędzie się w dniach 10 – 17 marca 2018. Koszt udziału w wydarzeniu dla zagranicznych studentów to tylko 80 EURO*. Cena zawiera między innymi:

• Odbiór i transport z lotniska
  • Zakwaterowanie w domach francuskich studentów
  • Pełne wyżywienie
  • Zwiedzanie najciekawszych miejsc Paryża
  • Rejs po Sekwanie
  • Udział w imprezach kulturalnych

*Studenci muszą samodzielnie pokryć koszty podróży i ubezpieczenia.

Do udziału w programie można aplikować >> do 15 stycznia 2018. Liczba uczestników jest ograniczona, wybrani uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału w programie do końca stycznia 2018.

Więcej informacji o programie można znaleźć >>TUTAJ.