Zapraszamy na ogólnodostępne zajęcia Laboratorium Otwartego w nowym Laboratorium Podstaw Pomiarów

Dnia 6 listopada 2015 r. rozpoczynamy ogólnodostępne zajęcia Laboratorium Otwartego w nowym Laboratorium Podstaw Pomiarów, które właśnie rozpoczęło swoją działalność dydaktyczną – jako pierwsze laboratorium w Nowych Skrzydłach WEiTI.

Studenci będą mieli dodatkową możliwość zapoznania się z nowoczesnym sprzętem pomiarowym wykorzystywanym w kolejnych ćwiczeniach tego Laboratorium i przeprowadzenia próbnych eksperymentów według własnych pomysłów.

Pomocą praktyczną i konsultacjami będą służyć asystenci i doktoranci Zakładu Mikrosystemów i Systemów Pomiarowych, którzy też lubią eksperymentować. Oczywiście w normalnym czasie można też skorzystać z konsultacji pozostałych prowadzących te zajęcia laboratoryjne (http://pom.ise.pw.edu.pl/sites/default/files/Konsultacje_0.pdf).

          

Spotkania w Laboratorium Otwartym będą odbywać się w każdy piątek w godzinach 14.00 - 18.00 w salach DS202 - DS204 w Nowych Skrzydłach.

       

Zapraszamy do naszego Laboratorium, aby w miłej atmosferze i przy użyciu nowoczesnych cyfrowych przyrządów pomiarowych pomierzyć parametry elementów i sygnałów oraz nabrać doświadczenia eksperymentatora, poznając różne metody pomiaru.