Sukcesy i dokonania Studentów WEiTI

Członkowie Koła Naukowego Robotyki "Bionik" zdobyli III. miejsce w kat. Lego Sumo na Festiwalu Robotyki Eastrobo 2015

Data Navigator to aplikacja pozwalająca na prezentację danych i interakcję z nimi w całkowicie nowy sposób - bez użycia myszy czy klawiatury

Duży potencjał do wykorzystania w praktyce oraz innowacyjność – tak oceniany jest stworzony przez Koło Naukowe Radiolokacji i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów sposób skanowania powierzchni ultradźwiękami.

Doktorant Marek Kowalski oraz dr inż. Jacek Naruniec prezentują system identyfikacji osób na podstawie obrazu twarzy oparty na stworzonych przez naszych pracowników algorytmach.

Rozmowa ze studentką Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW Anną Katarzyną Dębowską – laureatką programu „Diamentowy Grant” 2014

Studenci naszego Wydziału zdobyli nagrody w XXIII Konkursie im. Profesora Adama Smolińskiego Polskiego Komitetu Optoelektroniki Stowarzyszenia Elektryków Polskich

Zwyciężczynie studiują na kierunku Automatyka i robotyka, oferowanym przez Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

W piątek 14 listopada odbył się coroczny Bieg o Puchar Rektora Politechniki Warszawskiej, sprawdź kto z naszego Wydziału stanął na podium.

Michał Cieszko i Jakub Wilkowski - studenci naszego Wydziału, laureaci programu Telecom Seeds for the Future opowiadają o swoim sukcesie.

Gratulacje dla Panów Bartosza Lipińskiego oraz Piotra Śmietanki – studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i pracowników Instytutu Telekomunikacji!

Trzecie miejsce i wyróżnienie w międzynarodowym konkursie International Contest of Application in Nano-micro Technology (iCAN) w Sendai (Japonia) dla zespołów z naszego Wydziału!