Wydarzenia

Ogłoszono inicjatywę Criminal Use of Information Hiding (CUIng). Jej koordynatorem jest dr hab. inż. Wojciech Mazurczyk z WEiTI!

Członkowie Koła Naukowego BIONIK zajęli czołowe miejsca w zawodach, które odbyły się 29 maja 2016 w Muzeum Techniki i Przemysłu NOT w Warszawie

Zespół pod kierownictwem Prof. nzw. dr. hab. inż. Witolda Pleskacza z naszego Wydziału (Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki) skonstruował układ scalony BioSoC do monitorowania stanu zdrowia. Jest to osiągnięcie unikalne w skali światowej!

Po raz kolejny jesteśmy najlepsi! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zdobywa pierwsze miejsca w kategoriach kierunków Elektronika i Telekomunikacja oraz IT!

6 czerwca odbyły się Całkonalia – piknik organizowany przez Wydział Fizyki i MiNI PW. Nie zabrakło przedstawicieli naszego Wydziału!

W dniu 3 czerwca 2016 w Warszawie odbyło się posiedzenie kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, która wyłoniła tegorocznych laureatów Programu

Mgr inż. Paweł Dzwonkowski i mgr inż. Paweł Roszkowski zdobyli ex aequo pierwsze miejsce w konkursie National Instruments za najlepszą pracę studencką na konferencji International Radar Symposium 2016 w Krakowie!

24 maja 2016 nasz Wydział odwiedziła grupa licealistów. Młodzież zwiedziła między innymi nowoczesne Laboratorium Podstaw Pomiarów

Zapraszamy do lektury wywiadu z Artystką i zachęcamy do wizyty w Czytelni!

Członkowie Koła Naukowego Robotyki BIONIK niespełna miesiąc temu triumfowali w Rzeszowie. Powtórzyli sukces i stanęli na podium w Trójmieście!

Sezon na granty w pełni. Według obiegowej opinii, starania o grant są związane z wieloma trudnościami – przytłaczające formalności, spora konkurencja, surowe komisje. Doktorant naszego Wydziału mgr inż. Jędrzej Drozdowicz sprostał im wszystkim i otrzymał grant PRELUDIUM z Narodowego Centrum Nauki!

Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia rozpoczynające się w semestrze zimowym 2016/2017 trwa do dnia 6 lipca 2016 r.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z kolejnej edycji Pikniku Edukacyjnego "Od Mikro do Makro"!

Na naszym Wydziale i w jego okolicach działo się ostatnio bardzo wiele! Elkonalia i Juwenalia PW to tylko niektóre wydarzenia. Pora na podsumowanie!

17 maja przypada Światowy Dzień Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku informatyczna fiesta odbywa się pod hasłem: Przedsiębiorczość w ICT na rzecz zmian społecznych. 

W czwartek 12 maja 2016r. odbyło się XXXII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów. Tematem były "Narzędzia prawa własności intelektualnej w praktyce inżynierskiej i rynkowej", a prelekcję wygłosiła Hanna Dreszner-Lichańska

We Wrocławiu odbył się finał Mistrzostw Polski Programistów LabView. Studenci WEiTI z sukcesami. Piotr Koca finalistą, Bartosz Dzikowski czwarty w Olimpiadzie Studenckiej i drugi podczas widowiskowych Zmagań Profesjonalistów!

Michał Kowalewski i Michał Dębski (KNR BIONIK) zajęli I miejsce w konkurencji LEGO SUMO na IV Międzynarodowych Zawodach Robotów ROBO~motion organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską

W sobotę 23 kwietnia br. w Audytorium Centralnym G.E. odbyło się spotkanie organizatorów wydarzeń TEDx z Europy Środkowo-Wschodniej, na które przybyły 32 osoby reprezentujące 14 wydarzeń z całego regionu.

12 maja 2016 odbędą się Elkonalia – nieodłączna część Juwenaliów organizowana przez Wydziałową Radę Samorządu