Wydarzenia

Dwa spośród trzech najpopularniejszych kierunków rekrutacji 2015/2016 prowadzone są na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

W dniach 24-26 lipca 2015 r. gościć będziemy niemal 200 uczestników Slavic Game Jam, organizowanego przez Koło Naukowe Twórców Gier Polygon.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, wychodząc naprzeciw studiującym i pracującym rodzicom, stworzył w Gmachu Elektroniki Pokój dla rodzica z dzieckiem.

Dzięki stanowiskom i urządzeniom zgromadzonym w Laboratorium Multimediów studenci z WEiTI będą mogli zdobyć wiedzę o wszystkich aspektach wielowymiarowego obrazowania.

Laboratoria w nowej części Gmachu Elektroniki zaczęły wypełniać się meblami. Szczególnie interesujące meble wypełniły pomieszczenia Czytelni Cyfrowej.

Zapraszamy na inspirujący pokaz reakcji żywych organizmów na ludzkie zachowanie realizowany za pomocą mediów cyfrowych.

Podczas imprezy organizowanej pod hasłem "Misja: Bezpieczeństwo" zobaczymy m.in.: Roboty na rzecz bezpieczeństwa, Roboty medyczne oraz Roboty latające.

Już po raz czwarty, tradycyjnie w Gliwicach, odbędzie się ogólnopolska konferencja na temat jakości oprogramowania – Quality Excites (QE).

W dniach 15-16 maja 2015 roku, na terenie Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej miał miejsce Piknik Edukacyjny „Od Mikro do Makro”

Już w najbliższy czwartek - 14 maja 2015 r. o godz. 12.00 rozpoczną się przed Gmachem Elektroniki Elkonalia 2015.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Koła Naukowego Twórców Gier „Polygon”, które odbędzie się 13 maja w sali 161 o godz. 19:15

Zapraszamy Studentów do udziału w warsztatach „EY Cybersecurity Case 2015”, które odbędą się 29 kwietnia 2015 r. w godzinach 18.00-20.00 w sali 168 w Gmachu Elektroniki.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami WASEDA University (Japonia) w dniu 16.04.2015 (czwartek) o godz. 14:30.

Pierwsze specjalistyczne meble laboratoryjne zostały zainstalowane w nowej części Gmachu Elektroniki. Rozpoczynamy nowy cykl, w którym będziemy prezentować postępy w przygotowaniach do uruchomienia nowych laboratoriów studenckich.