Wydarzenia

Zachęcamy do obejrzenia wystąpienia Dziekana WEiTI w rozmowie dla programu publicystycznego Echa Dnia na temat nowej bazy laboratoryjno-dydaktycznej wydziału

15 września 2015 - konferencja podsumowująca realizację projektu

Dwa spośród trzech najpopularniejszych kierunków rekrutacji 2015/2016 prowadzone są na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

W dniach 24-26 lipca 2015 r. gościć będziemy niemal 200 uczestników Slavic Game Jam, organizowanego przez Koło Naukowe Twórców Gier Polygon.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych, wychodząc naprzeciw studiującym i pracującym rodzicom, stworzył w Gmachu Elektroniki Pokój dla rodzica z dzieckiem.

Dzięki stanowiskom i urządzeniom zgromadzonym w Laboratorium Multimediów studenci z WEiTI będą mogli zdobyć wiedzę o wszystkich aspektach wielowymiarowego obrazowania.

Laboratoria w nowej części Gmachu Elektroniki zaczęły wypełniać się meblami. Szczególnie interesujące meble wypełniły pomieszczenia Czytelni Cyfrowej.

Zapraszamy na inspirujący pokaz reakcji żywych organizmów na ludzkie zachowanie realizowany za pomocą mediów cyfrowych.

Podczas imprezy organizowanej pod hasłem "Misja: Bezpieczeństwo" zobaczymy m.in.: Roboty na rzecz bezpieczeństwa, Roboty medyczne oraz Roboty latające.

Już po raz czwarty, tradycyjnie w Gliwicach, odbędzie się ogólnopolska konferencja na temat jakości oprogramowania – Quality Excites (QE).

W dniach 15-16 maja 2015 roku, na terenie Kampusu Głównego Politechniki Warszawskiej miał miejsce Piknik Edukacyjny „Od Mikro do Makro”