Wydarzenia

Kolorowo, pomysłowo i praktycznie – tak można określić korytarzową przestrzeń dla Studentów zaaranżowaną przy współpracy z Wydziałem Architektury PW.

Poznawaj Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych wszędzie i o dowolnej porze!

Koło Naukowe Robotyki "Bionik" zaprasza na kolejną edycję ogólnopolskich zawodów robotów LEGO "Bionikalia 2015

Weź udział w rekrutacji na studia stacjonarne pierwszego stopnia w semestrze letnim 2016/2017 i dołącz do nas!

Gruntownie zmodernizowane Laboratorium Podstaw Pomiarów jest realizowane dla wszystkich studentów kierunków: Elektronika, Telekomunikacja oraz Inżynieria Biomedyczna.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych uczestniczy w nowym projekcie promocyjno-informacyjnym

Już po raz dziesiąty Pracownicy, Studenci, Absolwenci i Przyjaciele Wydziału EiTI mieli okazję wspólnie świętować z okazji Dnia Wydziału.

1 października 2015 r. o godz. 18:15 w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego, skupiająca społeczność Wydziału.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania z okazji Dnia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Szanowni Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości

1 października (czwartek), godz. 18:15, Duża Aula Gmachu Głównego PW

Gościem honorowym uroczystości była Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Małgorzata Maria Kidawa-Błońska