Wydarzenia

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji "Jak zdobywać klientów", a także do udziału w kolejnych coachingowych spotkaniach naszych Absolwentów

Politechnikę Warszawską reprezentowali: prof. Rajmund Bacewicz, Prorektor ds. Nauki, a także pracownicy Instytutu Radioelektroniki naszego Wydziału: prof. Wiesław Winiecki, kierownik projektu RADCARE oraz profesorowie Yevhen Yashchyshyn i Roman Z. Morawski

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z wystąpienia "Odpowiedzialność prawna pracowników sektora IT".

Sprawdź jaki był wkład naukowców Wydziału w tworzenie instrumentu kosmicznego MUPUS - wielozadaniowego przyrządu do pomiarów własności fizycznych jądra komety.

Zobacz jak Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej pozwala ambitnej i uzdolnionej młodzieży rozwijać pasje oraz zdobywać wiedze i ciekawe doświadczenie.

Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW zaprasza wszystkich Studentów do udziału w akcji STUDENTS SPACE

Bioweb to dostępny bezpłatnie szkielet do budowy oprogramowania autorstwa dr. inż. Roberta Marka Nowaka.

Magister inż. Marcin Ziembicki oraz doktor inż. Michał Dziewiecki opowiadają o szczegółach udziału w międzynarodowych eksperymentach fizyki wysokich energii.

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące programów wymiany międzynarodowej.

Zachęcamy do głosowania na najlepszych prowadzących Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w plebiscycie "Złota Kreda".

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z wystąpienia "Jak mówić do rzeczy i do ludzi", Pani Agnieszki Staroń.

Zapraszamy serdecznie studentów na spotkanie na temat współpracy z firmą Africa Internet Group w środę, 22 października br. o godz. 10:00 w sali 146

Autof fotografii: Krzysztof Łęcki

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z wystąpienia "Jak zostać przedsiębiorcą”, dr. inż. Janusza Marszalca, które miało miejsce podczas XVIII Spotkania Zawodowego Absolwentów naszego wydziału.

3 października miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów Absolwentom naszego Wydziału – inżynierom i magistrom.

3 października 2014 roku był dniem wyjątkowym dla całej społeczności Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

1 października 2014 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbyła się inauguracja roku akademickiego 2014/2015 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW. W uroczystości wzięło udział blisko 600 osób.

3 października 2014 r., godz. 14.00 - obchody Dnia Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.