Wydarzenia

Zaszczyt zorganizowania tegorocznego Zjazdu Dziekanów przypadł w udziale Wydziałowi Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Wydziałowi Elektrycznemu Politechniki Warszawskiej.

W dniu 8 maja 2014 na Politechnice Warszawskiej miała miejsce wizyta Wielkiego Księcia Luksemburga Henryka wraz z małżonką, Księżną Marią Teresą. Spotkanie dotyczyło przede wszystkim zacieśniania współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską, a Uniwersytetem Luksemburskim.

7 maja 2014 r miało miejsce oficjalne otwarcie nowych serwerowni na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

W czwartek 8 maja 2014 r. odbyło się XVI Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. „Inżynier w roli menedżera. Naszym prelegentem był p. Radosław Lipiński.

W „naukowym rankingu uczelni” tygodnika Polityka porównującym wszystkie polskie uczelnie akademickie pod względem jakości uprawianej w nich nauki Politechnika Warszawska zajęła pierwsze miejsce w grupie uczelni technicznych i trzecie w zestawieniu ogólnym.