Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

W dniu 5 sierpnia 2014 r. o godz. 12:00 odbyło się odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci polskich matematyków: Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego, którzy złamali kody Enigmy.

Kierunek Automatyka i Robotyka, oferowany przez nasz Wydział, najpopularniejszym kierunkiem w Politechnice Warszawskiej – aż 23,57 zgłoszeń na jedno miejsce!

W dniu 5 sierpnia 2014 r. o godz. 12:00 będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy pamiątkowej ku czci polskich matematyków: Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego, którzy złamali kody Enigmy.

W dniach 29-31 maja br. odbył się w Warszawie i Żelechowie XXIV Ogólnopolski Zjazd Dziekanów Wydziałów Elektrycznych, Elektroniki, Telekomunikacji, Automatyki i Robotyki oraz Informatyki.

Tegoroczna Krajowa Konferencja Radiokomunikacji Radiofonii i Telewizji (KKRRiT 2014) odbyła się w dniach 11-13 czerwca w Gmachu Głównym PW. W konferencji wzięło udział ponad 400 uczestników. W ramach 3 sesji plenarnych, 21 sesji tematycznych, 2 interaktywnych i 3 sesji specjalnych (zorganizowanych przez Polski Komitet Narodowy Unii Nauk Radiowych URSI) zaprezentowano 134 referaty.

W środę 25 czerwca 2014 r., odbyło się IV Zwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia Absolwentów.

W czwartek 5 czerwca 2014 r. odbyło się XVII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów.

Z wielką przyjemnością informuję, iż w wyniku odwołania Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej otrzymał najbardziej prestiżową kategorię naukową A+ oznaczającą poziom wiodący w skali kraju.

Znak Jakości „Najlepsze Studia w Polsce 2014” dla Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

Akademicki Klub Turystyczny MALUCH działający przy naszym Wydziale obchodzi 50-lecie swojego istnienia!

10 czerwca w Gmachu Elektroniki odbędą się darmowe warsztaty C2000 Piccolo LaunchPad (firmy Texas Instruments) Z ostatniej chwili: są już dla uczestników darmowe zestawy „C2000 Piccolo LaunchPad”.

5 czerwca w klubie studenckim Amplitron odbędzie się spotkanie z pracodawcą

Zaszczyt zorganizowania tegorocznego Zjazdu Dziekanów przypadł w udziale Wydziałowi Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Wydziałowi Elektrycznemu Politechniki Warszawskiej.