Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych już za nami!

4 października 2018 r. po raz trzynasty świętowaliśmy Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Towarzyszyła nam piękna – choć już nie najcieplejsza – jesienna aura!

Świętowanie odbyło się tradycyjnie przed Gmachem Elektroniki przy ul. Nowowiejskiej. Powitanie nowych studentów, biesiada przy smakowitych daniach z grilla oraz koncerty trwały od godz. 14:00 aż do późnego wieczora.

Dzień Wydziału to okazja, aby nabrać sił i nieco zrelaksować się przed trudami nowego roku akademickiego 2018/2019. Duża grupa studentów z WRS EiTI i nie tylko pracowała nad dobrą atmosferą i równie dobrym jedzeniem...

... którego każdy uczestnik próbował z chęcią! :)

Na naszej scenie zagrały tego popołudnia 3 zespoły: Łaski Bez, The Suits oraz Horses on the Wall. O oprawę muzyczną zadbał Klub Studencki Amplitron.

Dzień Wydziału lubimy także z tego powodu, że można porozmawiać z wykładowcami nie tylko na tematy naukowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Dnia Wydziału i swoim zaangażowaniem sprawili, że impreza mogła być tak wyjątkowa!