Elektryczne Elkonalia 2017 – obejrzyj relację filmową!

Elektryczne Elkonalia już za nami.

Święto naszych studentów obyło się 18 maja 2017!

W tym roku dwa duże wydziały Politechniki Warszawskiej – Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Wydział Elektryczny – połączyły swe siły, aby zorganizować najlepszą studencką imprezę w mieście!

Dopisała frekwencja i pogoda. W programie były koncerty, kino pod chmurką, a także wielki pojedynek konkurujących ze sobą – ale przecież zaprzyjaźnionych! – wydziałów. Wszystko to odbywało się przy grillu i chłodzących napojach.

"Kto nie był, niech żałuje! Zapraszamy za rok!" – zachęcał Jędrzej Ciborowski, przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW.

A jak było? Sami zobaczcie! Przedstawiamy krótką relację filmową:

...i kilka zdjęć:

Pyszności z grilla – z pewnością narobiliśmy apetytu całemu Placowi Politechniki!

W tym roku frekwencja dopisała – oprócz Studentów WEiTI przybyli do nas Studenci z Wydziału Elektrycznego! Kto wygrał w zorganizowanym przez Samorządu teleturnieju...? Goście czy Gospodarze?

Relaks na hamaku...

Koncerty