Inauguracja roku akademickiego i wręczenie dyplomów absolwentom WEiTI

W sobotę 17 lutego 2018 r. w Małej Auli PW odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 oraz ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom WEiTI.

Nowi studenci oraz absolwenci licznie zgromadzili się w Małej Auli Gmachu Głównego PW, gdzie uroczyście zainaugurowali rok akademicki 2017/2018 oraz odebrali dyplomy z rąk Dziekana Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych prof. dr. hab. inż. Krzysztofa Zaremby.

Podczas uroczystości głos zabrali również p. Joanna Pudełko, przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu Studentów oraz p. Jacek Karczewski, prezes Stowarzyszenia Absolwentów WEiTI. Wykład inauguracyjny pt. "Radar - wynalazek, który zmienił świat" wygłosił dr hab. inż. Mateusz Malanowski, prof. PW.

Joanna Pudełko, Przewodnicząca Wydziałowej Rady Samorządu

Jacek Karczewski, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów WEiTI

dr hab. inż. Mateusz Malanowski, prof. PW

Po uroczystym odśpiewaniu tradycyjnego Gaudeamus Igitur Absolwenci udali się na mały poczęstunek, a nowi studenci uczestniczyli w spotkaniach powitalnych w ramach swoich kierunków.

>>WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII