"Inwestycja w Przyszłość" – Konrad Krasuski z WEiTI walczy w konkursie PZU!

Mateusz Dardziński, Konrad Krasuski i Jakub Piech z Politechniki Warszawskiej biorą udział w konkursie "Inwestycja w Przyszłość". Laureaci otrzymają m.in. stypendium w wysokości 5 tys. złotych.

W konkursie nagradzani są studenci polskich uczelni (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I i II stopnia), którzy są aktywni, ambitni i realizują ciekawe projekty. Nagrody trafią do 12 osób: pięć z nich wskaże Komisja Konkursowa PZU, dwie wybiorą sami uczestnicy, a pięć wyłonią internauci w specjalnym głosowaniu. Każdy z nas, oddając głos na stronie konkursu, może więc pomóc studentom PW w zdobyciu nagród. Głosowanie trwa do 23 stycznia do godz. 12.00. Co ważne, każdy może oddać głos na nieograniczoną liczbę uczestników, przy czym maksymalnie raz na to samo zgłoszenie.

Wśród osób, które walczą w konkursie "Inwestycja w Przyszłość" znalazł się również student Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Konrad Krasuski. Jest on zaangażowany w prace IAESTE Warszawa oraz Komisji Zagranicznej Samorządu Studentów PW. Studiuje telekomunikację, jest fanem social mediów, a także ma na swoim koncie zwycięstwo w jednym z odcinków teleturnieju "Jeden z dziesięciu".

>>GŁOSUJ NA KONRADA

Zachęcamy do obejrzenia filmowej prezentacji naszego kandydata: