Katalog XXII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych

Dziękujemy wszystkim wystawcom i uczestnikom  XXII Targów Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, które odbyły się w dniach 4-5 marca 2019 r.

Targi są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. na przełomie lutego i marca oraz w październiku. Obecnie w ciągu 2 dni imprezy wzięło udział ok. 70 firm i instytucji.
Najwięcej firm reprezentowało  branżę IT, ale były również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.
Kolejną edycję Targów Pracy i Praktyk na Wydziale EiTI PW planujemy zorganizować w dniach 14-15 października 2019 r.

W załączeniu katalog targów.

Inne szczegóły są tu.