Konferencja MTDM 2015 multiMedia: technology, design, management

Zapraszamy do udziału w konferencji MTDM 2015 multiMedia: technology, design, management, która odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2015 r. na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Konferencja jest organizowana w ramach projektu International Master’s Degree in multiMedia – technology, design, management. Projekt jest realizowany przez zespół pracowników z uczelni polskich i norweskich: Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, Akademii Sztuk Pięknych oraz NTNU Trondheim. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Celem konferencji jest prezentacja interdyscyplinarnego programu nauczania w języku angielskim, powstającego w ramach projektu oraz promocja nowego programu studiów. Zaprosiliśmy również grupę  doświadczonych naukowców, reprezentujących wiedzę i umiejętności w różnych aspektach multimediów, aby przedstawili swoje osiągnięcia i nadchodzące trendy.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Niezbędne jest wcześniejsze zarejestrowanie się na stronie konferencji.

Tu przeczytasz o kolejnym przystanku cyklu objazdowych seminariów projektu „MultiMEDIA – technology, design & management” -  MM Road Show, zaplanowanym na 29 października w Nowym Sączu.