"Na drogach świata" - wystawa fotografii doc. Sławomira Kuli w Bibliotece Cyfrowej WEiTI PW

Autor wystawy - doc. Sławomir Kula - prowadzi zajęcia dydaktyczne i pełni obecnie funkcję zastępcy Dyrektora ds. Kształcenia w Instytucie Telekomunikacji na naszym wydziale.

Wcześniej przez 2 kadencje był Prodziekanem WEiTI ds. Ogólnych. Jest także autorem podręczników akademickich i dwukrotnym zdobywcą "Złotej Kredy" - nagrody przyznawanej przez studentów dla najlepszego wykładowcy.

Prywatnie doc. Sławomir Kula spełnia się jako zapalony podróżnik - amator. Zwiedza z plecakiem najdalsze zakątki świata od Nowej Zelandii po Kambodżę i Amerykę Łacińską. Wystawa "Na drogach świata" pokazuje różnego rodzaju przykłady przydrożnego życia, architekturę, lokalne klimaty i spotkania z mieszkańcami.

Serdecznie zapraszamy!