Nagroda Ministra Cyfryzacji dla doktorantów WEiTI!

Ministerstwo Cyfryzacji przyznało nagrodę laureatom XIII Forum Teleinformatyki. Wśród nich znaleźli się doktoranci naszego Wydziału – Aleksandra Horubała i Daniel Waszkiewicz.

W Ministerstwie Cyfryzacji odbyło się spotkanie z laureatami „Forum Młodych Mistrzów” XXIII Forum Teleinformatyki. Wśród nich znaleźli się doktoranci naszego Wydziału Aleksandra Horubała i Daniel Waszkiewicz (Instytut Telekomunikacji).

Zostali oni uhonorowani za prezentację „Ukrywanie danych i obliczeń w chmurze na potrzeby administracji publicznej”

w kategorii „Najlepsza prezentacja z zakresu informatyzacji administracji publicznej”.

Serdecznie gratulujemy!

XIII Forum Teleinformatyki odbyło się 28-29 września 2017 r. w Miedzeszynie, a jego przewodnim hasłem było: „Infrastruktura informacyjna państwa – usługi, komunikacja, bezpieczeństwo”. W ramach wydarzenia zorganizowano również „Forum Młodych Mistrzów”, podczas którego wystąpili specjaliści w zakresie informatyki i zarządzania z uczelnianych kół naukowych. Cieszymy się, że nasz Wydział ma w swoich szeregach Młodych Mistrzów!