Nowa wystawa zdjęć w Bibliotece Wydziałowej

Z przyjemnością informujemy, że w czytelni cyfrowej Biblioteki Wydziałowej pojawiła się nowa wystawa. Autorem ekspozycji zdjęć jest absolwent i pracownik WEiTI inż. Leszek Putkowski.

Ekspozycję otwiera "Autoportret z gwiazdami" (2016), który – wbrew przypuszczeniom wielu osób – nie jest fotomontażem... Ponadto zobaczymy fotografie przedstawiające Wydział, Uczelnię, Warszawę i naturę.

Autor wystawy inż. Leszek Putkowski jest pracownikiem Biura Administracyjnego WEiTI, a jedną z jego największych pasji jest fotografia. Wygrywał wiele konkursów fotograficznych, jest jednym z laureatów w konkursie Biura Rektora PW (2017). Wykształcił kilkudziesięciu adeptów sztuki fotograficznej prowadząc zajęcia w MDK Łazienkowska. Obecnie więcej czasu zajmuje mu film – jest również operatorem kamery i montażystą.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy p. Leszka w czytelni cyfrowej Biblioteki Wydziałowej!