"Od pomysłu do demonstratora" na WEiTI PW w semestrze letnim 2019 w ramach X-Lab

Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił w pracy nad rzeczywistym, ważnym wyzwaniem we współpracy z dużym i firmami oraz przy wsparciu profesjonalnych ekspertów technologicznych, jeżeli chciałbyś poznać kontekst i standardy komunikacji w biznesie, a dodatkowo intryguje ciebie hasło bimodalnej architektury aplikacji korporacyjnych, to znalazłeś się w dobrym miejscu.

Nasze zajęcia to:

1) Kilkuosobowe zespoły studentów skonfrontowane z wyzwaniem sformułowanym przez przedsiębiorstwa, głównie (ale nie tylko!) z zakresu analityki predykcyjnej, sztucznej inteligencji, zintegrowanych systemów zarządzania, architektury mikroserwisów

2) Regularny kontakt z przedstawicielami biznesu i partnerem technologicznym - SAP, dzięki czemu szybko mogą powstać prototypy funkcjonalne.

3) Mentoring i wsparcie również w zakresie skutecznej komunikacji i prezentacji.

4) 3 punkty ECTS w klasie PP  (istnieje możliwość 1 pkt. ECTS w klasie PZ na studiach drugiego stopnia)

RAMOWY HARMONOGRAM PROJEKTU:

Druga połowa marca - kick-off meeting, wdrożenie do Sap Cloud Platform, warsztaty z narzędzi predykcyjnych oraz budowy aplikacji na SAP Cloud Platform

Początek kwietnia - spotkania z przedstawicielami firm, przedstawienie wyzwań

kwiecień/maj - praca w zespołach, konsultacje z ekspertami, spotkania z firmami (według potrzeb zespołu)

ostatni tydzień semestru - otwarte prezentacje wszystkich zespołów przed przedstawicielami firm

Szczegółowy harmonogram będzie opublikowany po uzgodnieniu terminu zajęć pasującego wszystkim.

Program jest dedykowany głównie do studentów 4 ostatnich semestrów studiów inżynierskich, ale każda osoba jest mile widziana.

REGULAMIN_od pomysłu do demonstratora (pdf, 186,31 kB)

Relacja z pierwszej edycji w semestrze zimowym 2018/2019 tutaj.

Zaaplikuj do programu przez >>FORMULARZ ONLINE

Inne informacje są tutaj.