WEiTI nagrodzony w Rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2016!

Po raz kolejny jesteśmy najlepsi! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych na najwyższym stopniu podium w kategoriach kierunków Elektronika i Telekomunikacja oraz IT (Informatyka, Informatyka stosowana, Informatyka w biznesie, Teleinformatyka)!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” opublikowała wyniki 17. edycji Rankingu Szkół Wyższych. Znajdziemy w nim cztery zestawienia: Ranking Uczelni Akademickich, Ranking Uczelni Niepublicznych Magisterskich, Ranking Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych oraz Ranking Kierunków Studiów.

Dydaktyka i badania na światowym poziomie, doskonała kadra, wysoki poziom umiędzynarodowienia, aktywny udział w globalnym naukowym networkingu, współpraca z biznesem i rynkiem pracy – to cechy uczelni, które zostały wskazane w Rankingu Szkół Wyższych PERSPEKTYWY 2016.

Politechnika Warszawska uplasowała się na 4. miejscu w zestawieniu Najlepszych Uczelni Akademickich 2016 i w dalszym ciągu jest Najlepszą Techniczną Uczelnią w Polsce!

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych okazał się bezkonkurencyjny w grupach kierunków Elektronika i Telekomunikacja oraz IT (Informatyka, Informatyka stosowana, Informatyka w biznesie, Teleinformatyka)!!!

W pierwszej trójce w kategorii Elektronika i Telekomunikacja pojawiły się również: Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH (miejsce 2.) oraz Wydział Elektroniki Politechniki Wrocławskiej (miejsce 3.). Podium w grupie IT dopełniły: Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej AGH (miejsce 2.) oraz Wydział Matematyki i Nauk Informatycznych Politechniki Warszawskiej (miejsce 3.).

Jest to zasługa wszystkich, którzy z zaangażowaniem i pasją tworzą społeczność Najlepszej Uczelni Technicznej w Polsce!

Pełne listy rankingowe znajdują się TUTAJ !