WEiTI zwycięża w PW Cycling Challenge 2017!

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych okazał się  bezkonkurencyjny w rywalizacji PW Cycling Challenge! Wspólnie przejechaliśmy 2219,8 km!

31 maja 2017 r. zakończyła się rowerowa rywalizacja wydziałów Politechniki Warszawskiej organizowana w ramach European Cycling Challenge 2017 przez Samorząd Studentów PW.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych okazał się najbardziej aktywnym wydziałem na uczelni - nasi Studenci i Pracownicy bardzo chętnie zamieniają środki transportu publicznego i samochody na jazdę rowerem.

Wspólnie wykręciliśmy pokaźną liczbę 2219,8 km i wypracowaliśmy prawie 60 km przewagi nad drugim w klasyfikacji Wydziałem Inżynierii Materiałowej!

Tak wyglądała tabela wyników 31 maja o godz. 11:00. Wydział Inżynierii Materiałowej nadrobiła straty, ale nie udało mu się jednak prześcignąć WEiTI:

European Cycling Challenge to wydarzenie odbywające się co roku pomiędzy 1 a 31 maja, w ramach którego rywalizują między sobą miejskie drużyny rowerzystów. W pierwszej "5" znalazły się aż 4 polskie miasta: Gdańsk, Bydgoszcz, Warszawa i Wrocław. Wyprzedził je tylko Izmir.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych wśród najlepszych warszawskich drużyn w kategorii "Zakład Pracy" zajął 24 miejsce (na 82 sklasyfikowane drużyny)!

Dziękujemy wszystkim Studentom i Pracownikom, którzy włączyli się w akcję!

>>ZOBACZ PEŁNE WYNIKI