Nowe możliwości dla przyszłych (i obecnych) studentów PW

9 lipca 2020 r. Komisja Europejska wyłoniła zwycięzców drugiej edycji konkursu „Uniwersytety europejskie”. Wśród laureatów znalazło się konsorcjum ENHANCE – European Universities of Technology Alliance, w skład którego wchodzi Politechnika Warszawska i 6 innych uczelni z Niemiec (Politechnika w Berlinie, Politechnika w Akwizgranie), Szwecji (Uniwersytet Techniczny Chalmersa w Göteborgu), Norwegii (Norweski Uniwersytet Naukowo-Techniczny w Trondheim), Włoch (Politechnika w Mediolanie) i Hiszpanii (Politechnika w Walencji), zajmujących czołowe miejsca w rankingach uczelni technicznych w swych krajach.

Planowana wieloletnia współpraca tych uczelni stworzy naszym studentom nowe możliwości rozwoju, związane z realizacją studiów w doborowym prestiżowym środowisku międzynarodowym.

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Informacje dodatkowe:

application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  Konkurs ENHANCE (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 19,86 kB)
application/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document  ENHANCE_dla_studentow (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 23,11 kB)