Otwarta aplikacja do nowego programu Erasmus Mundus – Interweave!

Projekt Interweave to program wymiany studenckiej w ramach programu Erasmus Mundus (akcja 2), finansowany z Unii Europejskiej.

Projekt koordynuje Ecole Centrale de Nantes z Francji oraz University of Malaysia z Malezji, uczelniami partnerskimi projektu jest 10 Uczelni z Europy i 10 uczelni z Azji.

Program skierowany jest do studentów I, II i III roku studiów oraz pracowników naukowych i administracyjnych uczelni europejskich i azjatyckich. Osoba wyjeżdżająca, po spełnieniu kryteriów wybranej uczelni, może otrzymać stypendium na pokrycie kosztów podróży i utrzymania się w danym kraju. W zależności od poziomu studiów oraz długości mobilności jest to od 1000 do 1800 Euro miesięcznie.

Proces aplikacji zamykamy 27 lutego 2014.

Wszystkie informacje dotyczące projektu można znaleźć na stronie www.interweave-ema2.eu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: pkluz@cwm.pw.edu.pl, lwojdyga@cwm.pw.edu.pl.