Trwa rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018! Tylko do 7 kwietnia 2017!

Wyniki rekrutacji  - etap 1

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Cieszymy się z dużego zainteresowania studentów, wyrażonego dużą liczbą zgłoszeń. W pierwszym etapie przyjęliśmy i rozpatrzyliśmy 111 zgłoszeń, z czego zostało zakwalifikowanych 89 studentów. Prezentujemy listę wybranych osób zarówno w układzie alfabetycznym, jak też w rozbiciu na poszczególne kraje (w celu łatwiejszego wyszukania uczelni, na których pozostały jeszcze wolne miejsca).

Etap 1 Wyniki rekrutacji
 23 marca 2017 Wyniki rekrutacji (etap 1) alfabetycznie 23.03.2017 »
Wyniki rekrutacji (etap 1) pogrupowane 23.03.2017 »

Przypominamy, że aktualna lista uczelni, na które można wyjechać w roku akademickim 2017/2018 jest dostępna na stronie: Bilateral Agreements 2017/2018 »

Drugi etap przyjmowania zgłoszeń

Przypominamy też, że w dniach od 3 do 7 kwietnia 2017 r., studenci, którzy do tej pory nie wzięli udziału w rekrutacji mogą składać zgłoszenia na pozostałe wolne miejsca. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny do pobrania na stronie: Przykłady i wzory dokumentów  oraz formularze do pobrania »  i złożyć go w pok. 158, najpóźniej w dniu 7 kwietnia 2017 r. do godz. 15.

W ten sam sposób i w tym samym terminie (tzn. wypełniając formularz zgłoszeniowy i dostarczając go do pok. 158 w dniach od 3-7 kwietnia 2017 r.), mogą zgłaszać propozycje przesunięć na inną uczelnię ci studenci, którzy zostali już gdzieś zakwalifikowani, ale zmienili zdanie co do wyboru miejsca wyjazdu.

Uwaga

W tym samym terminie i według tych samych kryteriów, zostaną też rozpatrzone zgłoszenia studentów spoza Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, zarówno dostarczone w pierwszym etapie (do tej pory nie rozpatrywane), jak też ew. nowe zgłoszenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, gdyż zostało jeszcze wiele interesujących możliwości wyjazdu!

Pełny harmonogram rekrutacji znajduje się w ogłoszeniu na stronie:

Rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 »