Centrum Naukowo - Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej RADWAR

Centrum Naukowo - Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej RADWAR S.A. oraz Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW podpisały w dniu 11 marca 2009 r. ramową umowę o współpracy. Celem umowy jest wykorzystanie doświadczeń i dorobku naukowego Wydziału oraz potencjału i pozycji RADWARU dla dalszych działań służących dobru stron. Koordynatorem Wydziału został dr hab. inż. Marek Nałęcz.

.

19 listopada 2008 r. Centrum Naukowo - Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej RADWAR S.A. i Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW podpisały list intencyjny, którego celem jest nawiązanie ściślejszej współpracy pomiędzy stronami. Strony przyjmują za priorytetowe we wzajemnej współpracy otwarcie Wydziału na szeroką współpracę z przemysłem, szczególnie w zakresie nowoczesnych technik i technologii teleinformatycznych oraz wykształcenie najwyższej klasy specjalistów oraz stworzenie im warunków do dalszego rozwoju i pracy zawodowej w wysoko rozwiniętym przemyśle.