Sukcesy Studentów naszego Wydziału w konkursie iCAN w Japonii

W dniach 19-21 lipca 2014 r. w Japonii odbył się konkurs International Contest of Application in Nano-micro Technology (iCAN). Do konkursu zakwalifikowały się trzy zespoły z Polski – w tym dwa z naszego Wydziału.

Jeden z zespołów, w składzie: Michał Marzęcki, Mateusz Masny, Rafał Sienkiewicz i Dominik Rękawek, ZDOBYŁ 3. NAGRODĘ za projekt o nazwie Compact Radiation Detector (CRD).

Drugi zespół, w składzie: Anna Pawełek, Tomasz Pawełek i Piotr Mróz, ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY za system Spineo.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacje o projektach:

COMPACT RADIATION DETECTOR (CRD) dotyczy przenośnego detektora promieniowania radiacyjnego. Projekt został zrealizowany w ramach nowo powstałego na WEiTI studenckiego koła naukowego „eSens”.

Prezentacja projektu CRD

Third Prize

SYSTEM SPINEO przypomina o zachowaniu prawidłowej postawy siedzącej podczas długotrwałej pracy przy komputerze.

Prezentacja systemu Spineo

Best Contribution Award