Aktualności

"Cyberbezpieczeństwo - wyzwania przed jakimi stoją dziś polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa " - spotkanie w ramach Koła Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego (KNBI)

Koło Naukowego Bezpieczeństwa Informacyjnego (KNBI), zaprasza na spotkanie poświęcone tematyce cyberbezpieczeństwa.

   

Termin: 24 października 2019 r., g. 18:15

Miejsce: WEiTI, sala 105 

    

Program:

Dzisiejsze wyzwania w zakresie cyberbezpieczeństwa - Michał Kurek
Jak hakowałem inteligentny budynek - Piotr Chmielewski
Jak przejąć kontrolę nad bankiem w 24 godziny - Piotr Prątnicki

  

Informacje o prelegentach:

Michał Kurek – Partner w KPMG, szef zespołu Cyberbezpieczeństwa, kieruje jednym z największych zespołów w naszej części Europy, skupiającym ekspertów w zakresie technicznych aspektów bezpieczeństwa systemów informatycznych. Lider OWASP Polska i mentor SANS Institute w zakresie bezpieczeństwa aplikacji. Po godzinach szczęśliwy i zakochany po uszy tata oraz miłośnik zdrowej kuchni.

Piotr Chmielewski - Konsultant w zespole Cyberbezpieczeństwa KPMG, zajmuje się oceną bezpieczeństwa systemów przemysłowych oraz pentestami infrastruktury sieciowej i systemów IoT. Po godzinach fan i amator siatkówki.

Piotr Prątniki - Starszy Konsultant Wykonawczy w zespole Cyberbezpieczeństwa KPMG. W swojej karierze zrealizował setki projektów, zarówno z obszarów ofensywnych (Red Teaming, m.in. testy socjotechniczne, ataki malware, testy zabezpieczeń fizycznych) jak i defensywnych (m.in. przeglądy kodu źródłowego systemów, hardening). Po pracy zapalony rowerzysta, rolkarz, żeglarz oraz miłośnik wolnego oprogramowania i systemów GNU/Linux, a także sprzętu retro.

Wszyscy prelegenci są absolwentami Politechniki Warszawskiej :)

   

Serdecznie zapraszamy!