Intensywny kurs „Information Security” w Université du Luxembourg – zgłoszenia do 27 stycznia 2017!

Zapraszamy do udziału w intensywnym kursie z dziedziny „Information Security” w Université du Luxembourg, który odbędzie się w dniach 24-28 kwietnia 2017 r. Zapisz się już dziś!

W związku z uczestnictwem WEiTI w projekcie ParIS  (Partnership in Information Security) w ramach Akcji 2 programu Erasmus+,  pojawiła się możliwość wzięcia udziału w tygodniowym intensywnym kursie w dziedzinie Information Security.

Kurs odbędzie się w Université du Luxembourg w dniach 24-28 kwietnia 2017 r. Mogą w nim brać udział studenci studiów magisterskich oraz doktoranci. Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców z  Université du Luxembourg, Universidade de Lisboa, Kyiv Polytechnic Institute oraz Politechniki Warszawskiej.

Obejmować będą następujące zagadnienia: foundations, privacy protection, cryptography, dependability/risk assesment. Przewiduje się 6 godzin zajęć dziennie. Jednostki uzyskane w trakcie kursu będą mogły być zaliczone przez WEiTI. Uczestnicy kursu otrzymają dofinansowanie w wysokości:  275 EUR (podróż) oraz 275 EUR (utrzymanie).

Osoby zainteresowane udziałem w kursie powinny zgłosić się do mgr inż. Małgorzaty Domańskiej, International Students Office na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych , Gmach Elektroniki, ul. Nowowiejska 15/19, pok. 158 do dnia 27 stycznia 2017 r. do godz. 14:00. Prosimy o dostarczenie wypełnionego formularza aplikacyjnego:

ISP_Application_Form (pdf, 154,26 kB)

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona!