Intensywny kurs z dziedziny „Information Security” w Université du Luxembourg w dniach 23-27 marca 2015.

W związku z uczestnictwem WEiTI w projekcie ParIS  (Partnership in Information Security)  w ramach Akcji 2 programu Erasmus+,  pojawiła się możliwość wzięcia udziału w tygodniowym intensywnym kursie w dziedzinie Information Security.

Kurs odbędzie się w Université du Luxembourg w dniach 23-27 marca 2015. Mogą w nim brać udział studenci studiów magisterskich oraz doktoranci. Zajęcia będą prowadzone przez wykładowców z  Université du Luxembourg, Universidade de Lisboa, Kyiv Polytechnic Institute oraz Politechniki Warszawskiej.  Obejmować będą następujące zagadnienia: foundations, privacy protection, cryptography, dependability/risk assesment. Przewiduje się 6 godzin zajęć dziennie. Jednostki uzyskane w trakcie kursu będą mogły być zaliczone przez WEiTI. Uczestnicy kursu otrzymają dofinansowanie w wysokości:  275 EUR (podróż) oraz 275 EUR (utrzymanie).

Osoby zainteresowane udziałem w kursie powinny zgłosić się do mgr inż. Małgorzaty Domańskiej, Dział Współpracy Międzynarodowej na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych , Gmach Elektroniki, ul. Nowowiejska 15/19, pok. 158 do dnia 27 lutego 2015 do godz. 14:00. Prosimy o dostarczenie wypełnionego formularza aplikacyjnego:
(formularz w formatach: DOC, ODT, PDF).  Liczba miejsc jest ograniczona.