Rekrutacja na praktyki zagraniczne w ramach ERASMUS+ w roku akademickim 2014/2015

Informujemy, że do 31 lipca 2014 trwa rekrutacja na praktyki zagraniczne w ramach programu ERASMUS+. Praktyki mogą się rozpoczęć od dnia 1 października 2014, a zakończenie wszystkich pobytów na praktykach musi nastąpić najpóźniej dnia 31 sierpnia 2015. Najpóźniej do dnia 15 września 2015 wszystkie pobyty musza być rozliczone (wykaz dokumentów potrzebnych do rozliczenia będzie zamieszczony na stronie internetowej Centrum Współpracy Międzynarodowej PW w terminie późniejszym). Minimalny czas pobytu na praktyce to 2 miesiące.

Osoby zainteresowane udziałem w praktykach proszone są o zgłoszenie swoich kandydatur (imię i nazwisko, nr indeksu) do p. Małgorzaty Domańskiej (p.158 WEiTI, e-mail: m.domanska@elka.pw.edu.pl) w nieprzekraczalnym terminie  do  9.07.2014, do godz. 15:00.

Po wstępnym zaakceptowaniu przez Wydział, kandydaci zobowiązani są do dostarczenia w terminie do 31 lipca 2014, do p. Agnieszki Bursztyńskiej (Uczelniana Agencja Programów Edukacyjnych,  ul. Noakowskiego 18/20, kl. B, VI piętro, tel: 022 234 51 15, fax 022 629 80 09)  następujących dokumentów:

1. formularza aplikacyjnego,
  2. CV
  3. Listu Motywacyjnego.

W następnym etapie wymagane będą:

1.  Zaświadczenie o znajomości języka obcego (co najmniej B2
  2.  Zaświadczenie z Wydziału o statusie studenta (ten dokument studenci dostarczają po wakacjach) lub
  3.  Zaświadczenie z Działu Ewidencji studentów o ukończeniu studiów (także po wakacjach).

Dokumentami potrzebnymi do podpisania umowy o praktykę i do wyjazdu będą:

1. Learning Agreement for Traineeships (Learning Agreement for Traineeships wypełnia pracodawca wraz ze studentem oraz z organizacja wysyłająca, którą jest Wydział. .)
  2. Wniosek o przekazanie grantu
  3. Wniosek wyjazdowy "S"
  4. kopia ubezpieczenia (OC, NNW, koszty leczenia).

Dokumenty do pobrania: