Instytut Radioelektroniki

Strona WWW Instytutu: http://www.ire.pw.edu.pl/

Dyrektor Instytutu
 prof. dr hab. inż. Józef Modelski
tel: +48 22 825 3929
tel: +48 22 234 7233
e-mail: J.Modelski@ire.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 422 
Zastępca Dyrektora ds Naukowych 
 prof. dr hab. Wiesław Winiecki
tel: +48 22 234 7829
tel: +48 22 825 5248
e-mail: W.Winiecki@ire.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 424
Zastępca Dyrektora ds Dydaktycznych 
 doc. dr inż. Jacek Cichocki 
tel: +48 22 234 7829 lub +48 22 234 7635 
tel: +48 22 825 5248
e-mail: J.Cichocki@ire.pw.edu.pl
Gmach Elektroniki, pok. 424
Sekretariat Instytutu 
 Anna Tratkiewicz
 Anna Smenda
tel: +48 22 825 3929 
tel: +48 22 234 7233 
fax: +48 22 825 3769 
e-mail: A.Tratkiewicz@ire.pw.edu.pl
e-mail: A.Smenda@ire.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 422
Sekretariat Naukowy
Anna Noińska
tel/fax: +48 22 825 5248
tel: +48 22 234 7829
e-mail:  A.Noinska@ire.pw.edu.pl
Sekretariat Dydaktyczny
Monika Różycka
tel/fax: +48 22 825 5248
tel: +48 22 234 7829
e-mail: M.Rozycka@ire.pw.edu.pl
Pełnomocnik Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych i Finansowych
dr inż Piotr Brzeski 
tel: +48 22 234 7742
e-mail: P.Brzeski@ire.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 424 
Pełnomocnik Kwestora 
 Janina Nowak
tel: +48 22 234 7645
tel: +48 22 234 7743
Gmach Elektroniki, pok. 34
Biblioteka Instytutu 
 mgr Teresa Miąsek
tel: +48 22 234 7627
e-mail: T.Miasek@ire.pw.edu.pl 
Gmach Elektroniki, pok. 557

Pracownicy Instytutu

W skład Instytutu wchodzą: