Aktualności

Zaproszenie na wykład o cyberbezpieczeństwie

Zaproszenie na wykład o cyberbezpieczeństwie

Zapraszamy na wykład o cyberbezpieczeństwie. We wtorek, 27.09.2022 spotykamy się o 20.00 w Warszawa Powiśle. Nasz absolwent, Szymon Sobczyk opowie Wam o tym, jak firmy bronią się przed hakerami. 

Mgr inż. Szymon Sobczyk jest absolwentem wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Od ponad 20 lat zajmuje się zawodowo cyberbezpieczeństwem - projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem rozwiązań informatycznych, których zadaniem jest ochrona informacji cyfrowych. Kieruje zespołami realizującymi projekty dla firm w Polsce i zagranicą, a także zajmuje się mentoringiem dla studentów i organizacji pozarządowych. Więcej informacji na FP.

Warsaw Science Nights to inicjatywa Zuzanny Podgórskiej, naszej absolwentki i doktorantki Politechniki Warszawskiej. To cykliczne spotkania przybliżające naukowe zagadnienia w prosty, przestępny sposób w mniej formalnej atmosferze. Zapraszamy. Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.fizyka.pw.edu.pl/Aktualnosci/Warsaw-Science-Nights-nocne-o-nauce-rozmowy