Ogłoszenia

Prezentujemy ofertę stypendialną dla doktorantów WEiTI proponowaną przez Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki naszego Wydziału

xLab zaprasza na spotkanie z praktykami cyfrowej rewolucji już 18 października! Dla zainspirowanych studentów mamy propozycję nowych zajęć projektowych!

 

Studenci pierwszego semestru studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia są zobowiązani do uczestnictwa w szkoleniu BHP – 12.10.2018 >>więcej

Zdobądź dwa dyplomy zamiast jednego! Możesz spełnić wymagania programowe dwóch uczelni w tym samym czasie, przez trzy lata na naszym Wydziale i przez rok w Kyungpook National University (Daegu, Korea), aby pochwalić się dwoma dyplomami inżynierskimi: polskim i koreańskim.

Prace remontowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych zbliżają się do końca, jednak w dalszym ciągu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w Gmachu Elektroniki

Wygrałeś ogólnopolski konkurs? Pracujesz nad ciekawym projektem? A może masz osiągnięcia w zupełnie innej dziedzinie? Podziel się z nami!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania z okazji Dnia Wydziału, który już w czwartek 4 października 2018 r. !

Październik to dla każdego nowego studenta duży stres. Nowe miejsce zamieszkania, nowe otoczenie, inne niż w szkole wymagania. Co warto wiedzieć, żeby czuć się mniej zagubionym?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Biura Karier PW na rok akademicki 2018/2019. Oprócz ofert stażu i pracy znajdziecie tu propozycje warsztatów, dzięki którym rozwiniecie swoje umiejętności!

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Historia informatyki w warszawskich zakładach ERA", które odbędzie się 29 października 2018 r. (poniedziałek) w sali konferencyjnej w Domu Technika NOT.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Dziekana Wydziału w dniu 4 października 2018 r. (czwartek) w okazji uroczystości związanych z obchodami Dnia Wydziału, zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych odbywać się będą zgodnie z planem zajęć do godziny 14:00 – 27.09.2018 >>więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w naborach do Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej! Przesłuchania odbędą się 8 i 10 października 2018 r. o godz. 18:00 w DS "Riviera" pok. A222.

Zapraszamy 1 października 2018 r. o godz. 18:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

1 października 2018 r. o godz. 18:00 w Dużej Auli Gmachu Głównego PW odbędzie się ceremonia wręczenia dyplomów absolwentom WEiTI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5.09.2018 (środa) planowane jest wyłączenie zasilania w pionie A i B w godzinach 7:30-11:30.

Zachęcamy do zapisów na kursy autoryzowane przez CISCO systems. UWAGA! W tym roku można zapisać się na nowy kurs "Programming essentials in python"!

Uprzejmie informujemy, że z powodu intensyfikacji działań remontowych wejście do Gmachu Elektroniki od strony ul. Polnej jest NIECZYNNE

Uprzejmie informujemy, że dnia 21.08.2018 r. (wtorek) w godzinach 8:00–10:00 nastąpi przerwa w zasilaniu w pionie C Gmachu Elektroniki.