Ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2018 r. ruszają intensywne prace remontowe na parterze i I piętrze gmachu Elektroniki

Uprzejmie informujemy, że prace remontowe związane z wymianą elewacji w skrzydle CS wkrótce zostaną zakończone

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego odpowiemy na pytanie "Jak wiele można wyczytać z komunikacji protokołu HTTP złośliwego oprogramowania?"

Zapraszamy na seminarium organizowane przez Instytut Systemów Elektronicznych WEiTI!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczynają się prace remontowe na I piętrze. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy

XXII Targi Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników w 2019 r.

Z przykrością informujemy, że edycja Targów Pracy i Praktyk dla Informatyków i Elektroników planowana na październik 2018 została odwołana

W dniu 24 maja 2018 (czwartek) dr Eugenio Scapparone z INFN - Bologna wygłosi referat pt. "SiPM and related cryogenic electronics challenges and breakthroughs”

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, które odbędzie się 23 maja o godz. 14:15 w Audytorium Centralnym

Już po raz drugi dwa największe wydziały Politechniki Warszawskiej połączą swoje siły, aby stworzyć najlepszą imprezę w sercu miasta – Elektryczne Elkonalia 2018 !

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego. 

W środę 16 maja o godz. 16:15 odbędą się warsztaty dotyczące platformy analitycznej KNIME. W pierwszej części spotkania pojawią się informacje o atrakcyjnych stażach dla studentów w Ministerstwie Finansów a także o projektach realizowanych informatycznych realizowanych w MF.

Dwanaście godzin pełnych wrażeń, czekać będzie zarówno na tych małych, jak i większych pasjonatów nauki. Już 19 maja Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy.

11 maja między 15:30 a 19:00 odbędą się warsztaty studentów i absolwentów kierunku Informatyka. Celem warsztatów jest wspólna identyfikacja problemów i potrzeb związanych z kształceniem. 

9 maja 2018 r. w Gmachu CZIiTT przy ul. Rektorska 4 odbędzie się wyjątkowa konferencja na temat sztucznej inteligencji!

Biuro ds. Promocji i Informacji PW oraz Biblioteka Główna PW zapraszają na szkolenie, które ma na celu pomóc pracownikom i doktorantom w jak najlepszym przygotowaniu, indeksowaniu i promowaniu własnego dorobku naukowego.

9 maja 2018 r. startuje kolejna edycja Game Dev Fest na WEiTI. Zapraszamy do zapoznania się z programem, który przygotowało Koło Naukowe Twórców Gier "Polygon!

Przedstawiamy garść najnowszych propozycji Biura Karier PW – zachęcamy do zapoznania się z ofertą spotkań i warsztatów, które odbędą się w maju!

Do 7 maja 2018 r. można oddawać głosy w plebiscycie na najlepszych nauczycieli akademickich WEiTI!

Zapraszamy do udziału w seminarium Polskiej Sekcji IEEE, które odbędzie się już 25 kwietnia o godz. 10:00 na WEiTI!