Aktualności

Konkursy

Konkurs PTBOiS na polską książkę o tematyce badań operacyjnych i systemowych – edycja 2020

Propozycje kandydatur do nagród w konkursie ogłoszonym przez Polskie Towarzystwo Badań Operacyjnych i Systemowych można przesyłać do 30 września 2020 r.

Znamy wyniki konkursów na granty badawcze, ogłoszonych przez Centra Badawcze POB

W pierwszych konkursach organizowanych w ramach projektu IDUB o finansowanie grantów badawczych, zostało zgłoszonych 260 wniosków. Naukowcy z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych uzyskali finansowanie 21 wniosków złożonych w 6 konkursach: BIOTECHMED-1, Technologie Materiałowe-1, FOTECH-1, FWEiTE-1, SzIR-1, CyberiADa-1. 

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020 - edycja dla Absolwentów automatyki i robotyki - rozstrzygnięty!

W Konkursie wzięli udział Absolwenci, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od 01.03.2019 r. do 31.03.2020 r.

Konkurs na stypendium naukowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej w związku z realizacją projektu NCN SHENG

Nazwa stanowiska: Stypendysta – student

Konkurs na granty wewnętrzne: Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika!

Rada Naukowa Dyscypliny Automatyka, Elektronika i Elektrotechnika zaprasza do udziału w konkursie na granty wewnętrzne wspierające prowadzenie działalności naukowej.

Konkurs na granty wewnętrzne: Informatyka Techniczna i Telekomunikacja!

Rada Naukowa Dyscypliny Informatyka Techniczna i Telekomunikacja zaprasza do udziału w konkursie na granty wewnętrzne wspierające prowadzenie działalności naukowej.

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej wśród laureatów konkursu START 2020!

Czworo badaczy z Politechniki Warszawskiej znalazło się wśród najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski, którym przyznano stypendia w programie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej START.

III Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE dla kierunku telekomunikacja, rozstrzygnięty!

W Konkursie wzięli udział Absolwenci I i II stopnia studiów technicznych na kierunku: Telekomunikacja, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od 01.03.2019 r. do 01.03.2020 r.

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020 - edycja dla Absolwentów Automatyki i robotyki

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I i II stopnia studiów technicznych, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od 01.03.2019 r. do 01.03.2020 r.

Konkurs na granty badawcze CyberiADa-1

Konkurs został ogłoszony w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego Cyberbezpieczeństwo i analiza danych (Centrum POB-CyberAD).

Konkurs na granty badawcze SzIR-1

Konkurs został ogłoszony w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego Sztuczna inteligencja i robotyka (POB_SzIR).

Konkurs na granty badawcze BIOTECHMED-1

Konkurs został ogłoszony w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego_Biotechnologia i Inżynieria Biomedyczna (POB_BIB).

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020!

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I i II stopnia studiów technicznych na kierunku: Telekomunikacja, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od 01.03.2019 r. do 01.03.2020 r.

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta uruchomiła konkursy na prestiżowe stypendia Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich uczelniach i ośrodkach badawczych

Politechnika Warszawska i Siemens Sp. z o. o. zapraszają naukowców, zespoły badawcze oraz absolwentów studiów I i II stopnia do udziału w Konkursie o Nagrodę Siemensa

18 edycja Konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu radiokomunikacji lub technik multimedialnych.