Wydarzenia

Mamy przyjemność już po raz czwarty zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową z cyklu „Filozofia w informatyce”, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2018 r. w Politechnice Warszawskiej i Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Zaproszenie na okolicznościowe seminarium w 100. rocznicę odzyskania niepodległości oraz z okazji Święta Politechniki Warszawskiej

W dniu 25 października 2018 r. miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy kolekcji kalkulatorów należących do śp. dr. inż. Andrzeja Lewandowskiego – absolwenta naszego Wydziału

Po raz pierwszy w historii męska reprezentacja Polski w curlingu będzie rywalizować w dywizji A, czyli w gronie 10 najlepszych drużyn Starego Kontynentu. W tym zespole zagra mgr inż. Bartosz Dzikowski – doktorant na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych!

Jego odkrycia i pomysły zmieniły technologię. Życiorys wciąż pozostaje jednak zagadką – przypomina raczej losy bohatera przygodowej powieści niż cenionego naukowca. Co warto wiedzieć o Janie Czochralskim?

Przed Gmachem Głównym PW pojawiły się samoloty. W dniach 22-23 października 2018 trwa wystawa, na której zobaczyć między innymi jedyną sztukę legendarnego polskiego myśliwca PZ:L P.11c!

W czwartek 18 października 2018 r. w Audytorium Centralnym WEiTI odbyło się wyjątkowe spotkanie, które zainaugurowało innowacyjne zajęcia projektowe "Od pomysłu do demonstratora".

4 października 2018 r. po raz trzynasty świętowaliśmy Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Towarzyszyła nam piękna – choć już nie najcieplejsza – jesienna aura!

W dniu 1 października 2018 r. uroczyście zainaugurowaliśmy rok akademicki 2018/2019. Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW otrzymali dyplomy

Cyfrowa Czytelnia WEiTI prezentuje wystawę fotografii pt. "Uniwersytety europejskie od ogółu do szczegółu"

Prace remontowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych powoli zbliżają się do końca. Z przyjemnością prezentujemy ich efekty!

Student naszego Wydziału poprowadził biegacza Aleksandra Kossakowskiego po złoty medal Mistrzostw Europy w kategorii osób niewidomych i niedowidzących! Serdecznie gratulujemy!

Doktorant naszego wydziału, mgr inż. Andrzej Manujło ukończył prestiżowy program TopMinds współorganizowany przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta, Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Został wybrany spośród 300 najlepszych doktorantów i studentów z całej Polski.

W drugiej połowie lipca 2018 r. na naszym Wydziale odbyły się zajęcia w ramach szkół letnich. W tej pionierskiej inicjatywie wzięli udział goście z Chin.

W dniach 18-20 czerwca 2018 r. na WEiTI odbyła się XV Jubileuszowa Konferencja „Czujniki Optoelektroniczne i Elektroniczne – COE2018” zorganizowana przez Instytut Systemów Elektronicznych. Wzięły w niej udział 64 osoby, w tym 6 osób z zagranicy.

Naukowcy z WEiTI po raz kolejny wyróżnili się podczas konkursów na najlepszą pracę doktorską oraz najlepszy referat zaprezentowany przez młodego autora!

W piątek 29 czerwca 2018 r. w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki PW odbyło się VIII Zwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół WEiTI PW - ELKA. Obok corocznych czynności sprawozdawczych, podjęto dwie kluczowe decyzje

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 26. przyznała stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski.  Wśród nich nie zabrakło przedstawiciela naszego Wydziału!

Wielkie święto studentów odbyło się 17 maja 2018 przed Gmachem Elektroniki.