Aktualności

Wydarzenia

Michał Hałoń - doktorant z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych - z nagrodą w konkursie Make IT ROS!

Prof. Władysław Findeisen honorowym obywatelem Warszawy!

W dniu 2020-06-18 Rada m.st. Warszawy przyjęła uchwałę nadającą zaszczytną godność Honorowego Obywatela Miasta Stołecznego Warszawy wybitnemu uczonemu i działaczowi publicznemu profesorowi Władysławowi Findeisenowi.

Już 23 października kolejna konferencja z jesiennego cyklu spotkań studentów z przedstawicielami firm w ramach Forum: Wiedza - Praca - Biznes Doświadczenia z testowych pomiarów jakości sieci 5G w Europie (Systemics-PAB) więcej»

Drzwi Otwarte online na Politechnice Warszawskiej - część druga!

Kolejna edycja wydarzenia dla kandydatów odbędzie się w symbolicznym terminie – dniu, w którym ruszają zapisy na studia w Politechnice Warszawskiej. Zapraszamy już 1 lipca!

Artykuł w czasopiśmie Nature Photonics – Europejski Laser Rentgenowski osiągnął pełną wydajność generacji promieniowania

Zespół konstruktorów i użytkowników międzynarodowej infrastruktury badawczej o nazwie Europejski Laser Rentgenowski (ang. European X-ray Free-Electron Laser), w skrócie European XFEL, opublikował w prestiżowym czasopiśmie naukowym Nature Photonics raport na temat pierwszych wyników działania tego urządzenia. Wśród autorów jest grupa Polaków, w tym zespół z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW kierowany przez dr hab. inż. Krzysztofa Czubę - obok niego współautorem jest mgr inż. Dominik Sikora.

Drzwi Otwarte online na WEiTI - maj 2020

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji prezentacji Wydziału z dnia 23.05.2020 r. oraz warsztatów dla Kandydatów z dnia 27.05.2020 r.

Drzwi Otwarte online na WEiTI - 2020

Zapraszamy do obejrzenia zapisu transmisji z dnia 23.05.2020 r. oraz na warsztaty dla Kandydatów zaplanowanych w dniach 25-27.05.2020 r.

Drzwi Otwarte online na Politechnice Warszawskiej!

Od 22 do 24 maja Biuro Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej wraz z Samorządem Studentów Politechniki Warszawskiej organizuje serię wirtualnych spotkań, które pozwolą zrozumieć, jak dostać się na najlepszą uczelnię techniczną w Polsce i jak dobrze wykorzystać czas spędzony na PW. 

Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020!

W Konkursie mogą wziąć udział Absolwenci I i II stopnia studiów technicznych na kierunku: Telekomunikacja, którzy obronili prace dyplomowe w terminie od 01.03.2019 r. do 01.03.2020 r.

Modyfikacja programu studiów II stopnia na kierunku Inżynieria Biomedyczna

30 kwietnia 2020 r. odbyło się otwarte posiedzenie Komisji ds. Kształcenia Rady Wydziału pod przewodnictwem prof. Andrzeja Kraśniewskiego, na którym przedstawione zostały zasadnicze elementy projektu programu studiów II stopnia na kierunku Inżynieria Biomedyczna.

Festiwal Women in Tech Days - 27-29 kwietnia on-line!

Zapraszamy do udziału w Women in Tech Days Online! To 3 dni wiedzy, rozmów i inspiracji

Artykuł w czasopiśmie Nature - ważny krok w badaniach różnicy między materią i antymaterią we wszechświecie

Międzynarodowy eksperyment fizyki neutrin T2K (Tokai to Kamiokande) opublikował w prestiżowym czasopiśmie naukowym Nature wnioski z wyników swoich badań. Wśród autorów jest duża grupa Polaków, w tym członkowie zespołu z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW, kierowanego przez prof. Krzysztofa Zarembę. Obok niego współautorami są: dr Robert Kurjata, dr Andrzej Rychter, mgr Marcin Ziembicki.

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w warsztatach on-line

1. Profesjonalne dokumenty aplikacyjne (webinar dla studentów)

2. Postawa czy kompetencje? – o nowym spojrzeniu na rozwój (webinar dla studentów i absolwentów)

Rektor Politechniki Warszawskiej Diamentowym Inżynierem 2019!

27 lutego 2020 r. w Warszawskim Domu Technika odbyło się uroczyste podsumowanie XXVI Plebiscytu Czytelników Przeglądu Technicznego „Złoty Inżynier 2019”

Wspieramy służbę zdrowia w walce z koronawirusem!

#WEiTIdrukuje

Zmiany w programie i modułach kształcenia na kierunku Telekomunikacja, II stopień!

3 marca 2020 r. odbyło się otwarte posiedzenie Komisji ds. Kształcenia Rady Wydziału pod przewodnictwem prof. Andrzeja Kraśniewskiego, na którym przedstawione zostały zasadnicze elementy projektu programu studiów II stopnia na kierunku Telekomunikacja

Student Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych zwycięzcą w Global Legal Hackathon 2020!

W dniach 6-8 marca br. miał miejsce jedyny w Polsce maraton prawniczego programowania GLH2020!

Prof. Józef Modelski w gronie członków rzeczywistych PAN!

W styczniu br. Polska Akademia Nauk powitała swoich nowych członków. Nominacje wręczył prezes PAN prof. Jerzy Duszyński podczas uroczystości w warszawskim Pałacu Staszica.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/2020 - semestr letni

22 lutego 2020 r. miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.