Wydarzenia

Wydarzenie poświęcone jest tworzeniu gier komputerowych.

Mamy przyjemność poinformować, że Ministerstwo Cyfryzacji poleca nasz nowy kierunek studiów - CYBERBEZPIECZEŃSTWO.

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zwycięża w kategorii "Automatyka i robotyka" oraz "Elektronika i telekomunikacja".

Zgłoszenia studentów są przyjmowane jeszcze do 3 kwietnia 2019 r.

W dniu 16 lutego 2019 r. uroczyście zainaugurowaliśmy rok akademicki 2018/2019 dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim.

W dniu 24 stycznia 2019 r. odbyła się prezentacja projektu organizowanego w ramach X - Lab na naszym wydziale pt. Od pomysłu do demonstratora.

Projekt został stworzony przez studentów przygotowujących prace dyplomowe w Zakładzie Grafiki Komputerowej w Instytucie Informatyki. Byli to inż. Maciej Pęśko, Adam Svystun i inż. Paweł Andruszkiewicz.

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, w konsorcjum z rodzimym spin-off’em firmą ChipCraft Sp. z o.o. oraz firmą Inowatronika Tomasz Radomski, został laureatem w największym i prestiżowym konkursie Galileo Masters wspierającym komercyjne wykorzystanie nawigacji satelitarnej. 

Licealiści z najlepszych warszawskich szkół wzięli udział w praktycznych warsztatach z programowania i elektroniki w oparciu o koncepcję Project Based Learning oraz elementy Design Thinking. Zajęcia przygotowali i prowadzili doktoranci WEiTI mgr inż. Andrzej Manujło oraz mgr inż. Krzysztof Hackiewicz.