Wydarzenia

8 listopada 2017 roku na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych odbyło się spotkanie z Marcinem Cichym – prezesem UKE

W czytelni cyfrowej Biblioteki Wydziałowej pojawiła się nowa wystawa, której autorem jest absolwent i pracownik WEiTI inż. Leszek Putkowski.

Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych już za nami! 5 października 2017 r. studenci, pracownicy i przyjaciele naszego Wydziału zebrali się, aby wspólnie świętować przy grillu i dobrej muzyce

2 października 2017 powitaliśmy nowych studentów i wręczyliśmy dyplomy naszym absolwentom. Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z tych wydarzeń!

W dniu 2 października 2017 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018. Rozdano również dyplomy absolwentom Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW!

W dniach 5-7 września 2017 r. już po raz 27. odbyło się  Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju, najważniejsze spotkanie osobistości świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej

W dniach 19-20 września br. w Krakowie odbył się Narodowy Kongres Nauki, wieńczący kilkunastomiesięczne szerokie prace i konsultacje na projektem nowej Ustawy o szkolnictwie wyższym

Serdecznie zapraszamy na 5 spotkań na naszym wydziale w dniu 30 października 2017

Klub Studencki Amplitron od lat umila naukę studentom WEiTI. Jak wyglądał kilka dekad temu, a jak wygląda dziś? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji zdjęć, która obrazuje zmiany na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW na przestrzeni ostatnich lat!

W dniach 24-25 lipca 2017r. na Politechnice Warszawskiej odbyło się spotkanie poświęcone tematom bezpieczeństwa i obronności. Gośćmi specjalnymi byli przedstawiciele GIST-CSST z Korei Południowej. Naukowcy z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych czynnie uczestniczyli w tym seminarium i prezentowali wyniki swoich prac badawczych w tym obszarze.

Naukowiec z WEiTI będzie prowadził badania na temat przewidywania popularności treści online

We wtorek 23 maja 2017 r. na terenie CZIiTT PW,  odbyło się 3. edycja „Polish-Swiss Innovation Day”, które jest znaczącym wydarzeniem w dwustronnych relacjach Polski i Szwajcarii

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych najlepszy w rywalizacji PW Cycling Challenge! Wspólnie przejechaliśmy 2219,8 km!

Nowa wystawa znajduje się w Czytelni cyfrowej Biblioteki Wydziałowej oraz w łączniku na poziomie -1 (korytarz między główną częścią budynku a nowymi skrzydłami). Tym razem swoje projekty i makiety prezentują młodzi adepci architektury!

W dniach 16-18 maja 2017 Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych gościł uczestników grupy roboczej NATO Science and Technology Organization SET-223 

W czwartek 27 kwietnia 2017 r. odbyło się XXXIX Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów, tym razem pt. "Przeciwdziałanie praniu pieniędzy – przyszłościowy zawód”

Laureatami Złotej Kredy za semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017 zostali dr inż. Tomasz Jordan Kruk i mgr inż. Mateusz Marek Krysicki. Gratulujemy!

19 maja 2017 r. odwiedziła nas grupa młodzieży z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie k/ Konina. Wycieczka odbyła się w ramach współpracy Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych z Fundacją Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych

Przedstawiciele Koła Naukowego Robotyki BIONIK zajęli czołowe miejsca w Międzynarodowym Turnieju Robotów East Robo 2017! W kategoriach Lego Sumo i Line Follower Lego nie mają sobie równych!