Wydarzenia

Przed Gmachem Głównym PW pojawiły się samoloty. W dniach 22-23 października 2018 trwa wystawa, na której zobaczyć między innymi jedyną sztukę legendarnego polskiego myśliwca PZ:L P.11c!

W czwartek 18 października 2018 r. w Audytorium Centralnym WEiTI odbyło się wyjątkowe spotkanie, które zainaugurowało innowacyjne zajęcia projektowe "Od pomysłu do demonstratora".

4 października 2018 r. po raz trzynasty świętowaliśmy Dzień Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Towarzyszyła nam piękna – choć już nie najcieplejsza – jesienna aura!

W dniu 1 października 2018 r. uroczyście zainaugurowaliśmy rok akademicki 2018/2019. Absolwenci Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW otrzymali dyplomy

Prace remontowe na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych powoli zbliżają się do końca. Z przyjemnością prezentujemy ich efekty!

Cyfrowa Czytelnia WEiTI prezentuje wystawę fotografii pt. "Uniwersytety europejskie od ogółu do szczegółu"

Naukowcy z WEiTI po raz kolejny wyróżnili się podczas konkursów na najlepszą pracę doktorską oraz najlepszy referat zaprezentowany przez młodego autora!

Doktorant naszego wydziału, mgr inż. Andrzej Manujło ukończył prestiżowy program TopMinds współorganizowany przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta, Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Został wybrany spośród 300 najlepszych doktorantów i studentów z całej Polski.

Student naszego Wydziału poprowadził biegacza Aleksandra Kossakowskiego po złoty medal Mistrzostw Europy w kategorii osób niewidomych i niedowidzących! Serdecznie gratulujemy!

W drugiej połowie lipca 2018 r. na naszym Wydziale odbyły się zajęcia w ramach szkół letnich. W tej pionierskiej inicjatywie wzięli udział goście z Chin.

W dniach 18-20 czerwca 2018 r. na WEiTI odbyła się XV Jubileuszowa Konferencja „Czujniki Optoelektroniczne i Elektroniczne – COE2018” zorganizowana przez Instytut Systemów Elektronicznych. Wzięły w niej udział 64 osoby, w tym 6 osób z zagranicy.

W piątek 29 czerwca 2018 r. w Audytorium Centralnym Gmachu Elektroniki PW odbyło się VIII Zwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół WEiTI PW - ELKA. Obok corocznych czynności sprawozdawczych, podjęto dwie kluczowe decyzje

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 26. przyznała stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski.  Wśród nich nie zabrakło przedstawiciela naszego Wydziału!

Wielkie święto studentów odbyło się 17 maja 2018 przed Gmachem Elektroniki.

„Optoelektroniczny monitoring stanu pacjenta w rezonansie magnetycznym” OPTO-SPARE zdobył drugą nagrodę na wystawie Photonics Innovation Village 2018, podczas jednej z największych konferencji fotonicznych w Europie!

W Czytelni cyfrowej WEiTI pojawiła się nowa wystawa! Tym razem można obejrzeć prace Jerzego Majchrowskiego

W sobotę 3 marca 2018 r. odbyło się wyjątkowe Spotkanie Absolwentów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 280 byłych studentów Wydziału z Polski i zagranicy

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych z najlepszą Informatyką w Polsce. Elektronika i Telekomunikacja oraz Inżynieria Biomedyczna na WEiTI również w ścisłej czołówce!

6 kwietnia 2018 r. Minister Finansów prof. dr hab. Teresa Czerwińska i Dziekan prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba podpisali porozumienie w zakresie działalności edukacyjnej, naukowej i badawczej.