Wydarzenia

Internauci wybrali medyczną innowację roku! Jest nią projekt BioSoC autorstwa Zespołu kierowanego przez dr. hab. inż. Witolda Pleskacza, prof. PW z naszego Wydziału!

Politechnika Warszawska na czele rankingu! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych prowadzi wśród kierunków elektronicznych i informatycznych!

Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW otrzymał Certyfikat Studia z Przyszłością 2017 oraz Certyfikat Nadzwyczajny "Laur Innowacji"! Wyróżniono kierunek Automatyka i robotyka!

Dr hab. inż. Mateusz Malanowski jest współautorem projektu wyróżnionego przez Fundację Promilitaria XXI oraz Naukowe Centrum Badań i Rozwoju. Gratulujemy!

Dr hab. inż. Piotr Samczyński jest pierwszym Polakiem, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

W czwartek 30 marca 2017 r. odbyło się XXXVIII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Startupy oparte na wiedzy inżynieryjnej”

Przy wejściu głównym do Gmachu Elektroniki znajduje się defibrylator AED, który umożliwi skuteczniejsze udzielenie pierwszej pomocy w nagłych wypadkach

W dniach 25–26 marca 2017 r. Politechnika Warszawska otworzyła swoje drzwi dla kandydatów na studia! Drzwi Otwarte na WEiTI cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży

Projekt opracowany przez Zespół Technik Radiolokacyjnych zostały doceniony przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych. Serdecznie gratulujemy!

W dniach 27-28 lutego 2017 r. odbyły się XIX Targi Pracy i Praktyk na WEiTI, podczas których prestiżowe firmy z branży elektronicznej i informatycznej zaprezentowały studentom swoje oferty

Zespół prof. dr. hab. inż. Witolda Pleskacza został nominowany do nagrody Soczewki Focusa 2016 w kategorii Innowacje Medyczne! Zachęcamy do oddania głosu na projekt BioSoC!

W czwartek 23 lutego 2017 r. odbyło się XXXVII Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Praca 2.0 – zmiany na rynku pracy”, podczas którego wystąpił Sergiusz Prokurat (Centrum Schumpetera)

W sobotę 18.02.2017 r. przywitaliśmy nowych studentów i wręczyliśmy dyplomy absolwentom WEiTI!

"Głodni Krzemu"  tak mówią o sobie badacze z Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki WEiTI. Zapraszamy do lektury wywiadu z jednym z autorów tego sukcesu   dr. inż. Krzysztofem Marcinkiem!

Instytut Mikroelektroniki i Optoelektroniki WEiTI otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2016, a projekt BioSoC zyskuje coraz większą popularność w świecie nauki i w mediach. Prof. Witold Pleskacz i Prof. Ryszard Piramidowicz opowiadają o miejscu, w którym rodzą się innowacyjne pomysły!

Adiunkt w Instytucie Radioelektroniki i Technik Multimedialnych WEiTI otrzymał nagrodę naukową przyznawaną przez Wydział  IV Nauk Technicznych PAN! Serdecznie gratulujemy!

20 stycznia 2017 r. w Bibliotece WEiTI odbyła się gala wręczenia nagród laureatom konkursu fotograficznego "Moja Politechnika" organizowanego przez Obrazowe Koło Naukowe RGB

W czwartek 12 stycznia 2017 r. odbyło się XXXVI Spotkanie Zawodowe organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów pt. "Pułapki pracy w zespołach międzykulturowych”. Prelekcję wygłosił Ireneusz Zyzański

Mgr inż. Bartosz Janaszek (IMiO) oraz mgr inż Andrzej Manujło (ISE) zostali wyróżnieni w XXV Ogólnopolskim Konkursie im. Adama Smolińskiego na najlepszą pracę dyplomową! Serdecznie gratulujemy!