Wydarzenia

Zapraszamy 1 października 2019 r. o godz. 16:30 do gmachu Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych

Rozwój algorytmów sztucznej inteligencji oraz zastosowanie ich do analizy danych to główne zadania Szanghajsko-Warszawskiego Laboratorium Sztucznej Inteligencji, które powstało na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Podczas najbliższej edycji konferencji SCS już po raz kolejny odbędzie się konkurs CTF (Capture The Flag).

Wydarzenie poświęcone jest tworzeniu gier komputerowych.

Mamy przyjemność poinformować, że Ministerstwo Cyfryzacji poleca nasz nowy kierunek studiów - CYBERBEZPIECZEŃSTWO.

Znamy już wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2019! Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych zwycięża w kategorii "Automatyka i robotyka" oraz "Elektronika i telekomunikacja".

Zgłoszenia studentów są przyjmowane jeszcze do 3 kwietnia 2019 r.

W dniu 16 lutego 2019 r. uroczyście zainaugurowaliśmy rok akademicki 2018/2019 dla studentów rozpoczynających studia w semestrze letnim.