Wydarzenia

Sukces Koła Naukowego Sztucznej Inteligencji Golem - dwie nagrody na AI Games - Hackaton AI

W dniach 17-19 stycznia, na AI Games Hackaton w Gdańsku, studenci z koła naukowego Golem zdobyli nagrody w dwóch spośród trzech przygotowanych konkurencji.

Zaproszenie na końcową prezentację prac studentów z kierunku Cyberbezpieczeństwo!

Poznaj efekty wdrożenia nauczania projektowego, przyjdź i zobacz ciekawe projekty wykonane z użyciem Arduino i Processing!

Nowy program studiów I stopnia na kierunku Elektronika - otwarte posiedzenie Komisji ds. Kształcenia

Dostosowanie i modernizacja systemu nauczania na kierunku elektronika do potrzeb gospodarczo-społecznych

Unowocześnienie kształcenia na kierunku informatyka - otwarte posiedzenie Komisji ds. Kształcenia

Utworzenie nowych specjalności wraz z wprowadzeniem nowoczesnych metod dydaktycznych

"Madera - wyspa wiecznej wiosny" - nowa wystawa w bibliotece Wydziału!

Zapraszamy na wystawę fotografii Macieja Radtke, kierownika Laboratorium Układów Elektronicznych na naszym Wydziale.

Główna nagroda w I Kategorii Konkursu Ministra Obrony Narodowej im. Mariana Rejewskiego

Praca pt. Praktyczne metody wykrywania podatności w kodzie źródłowym napisana przez Konrada Stalęgę pod kierunkiem dr. inż. Tomasza Jordana Kruka zwyciężyła w konkursie na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęcona kryptologii, cyberobronie, cyberbezpieczeństwu lub zwalczaniu cyberprzestępczości.

„Inżynieria Internetu Rzeczy” - otwarte posiedzenie Komisji ds. Kształcenia

Perspektywy globalne i krajowe, sylwetka absolwenta, modele kształcenia.

Innowacyjne kształcenie inżynierów na kierunku „Inżynieria Internetu Rzeczy”

Seminarium poświęcone koncepcji kształcenia i założeniom programowym nowego kierunku.

Huawei AI CHALLENGE – oficjalna inauguracja konkursu!

Huawei AI CHALLENGE – zgłosiliście już swoją drużynę do konkursu?

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 10.12.2019 r.

BURST YOUR IMAGINATION! Rethink possibilities of AI

Wystartował konkurs Huawei AI CHALLENGE - zgłoszenia do 10.12.2019 r.

Politechnika Warszawska rozpoczyna realizację projektu „Uczelnia Badawcza”

Podczas seminarium uczelnianego, które odbyło się 4 grudnia br. zostały przedstawione szczegóły wniosku konkursowego Politechniki Warszawskiej, a także cele i zadania projektu Uczelnia Badawcza, który będzie realizowany na uczelni przez najbliższe sześć lat.

„IEEE Milestone” dla Profesora Jana Czochralskiego

Thomas A. Edison, Guglielmo Marconi, Aleksander G. Bell, Nikola Tesla, a od 14 listopada 2019 r. i Jan Czochralski ma swój Milestone. To najwyższe odznaczenie przyznawane przez Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników. Pamiątkowa tablica została odsłonięta w Politechnice Warszawskiej.

"Scientific activity at College of Applied Sciences, National Taiwan University of Science and Technology – possible scientific cooperation between NTUST and WUT"

Referat wygłosi prof. dr Poki Chen, Dean, College of Applied Science, National Taiwan University of Science and Technology (NTUST)

20. SEMINARIUM Stypendystów Fundacji RADIOKOMUNIKACJA I TECHNIKI MULTIMEDIALNE

Spośród uprawnionych do startu w konkursie 20 najlepszych uczelni w Polsce międzynarodowy zespół ekspertów wyłonił 10, które w latach 2020–2026 będą otrzymywać subwencję zwiększoną o 10%.

Święta, święta, święta - przed nami 5 edycja Kiermaszu Świątecznego PW!

Zapraszamy już 3 i 4 grudnia od 10:00 do 18:00!

W wyniku konkursu MNiSW Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza Politechnika Warszawska uzyskała status uczelni badawczej - 4 grudnia 2019 r. odbędzie się seminarium poświęcone tym zagadnieniom.

20 lat Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych

18 listopada 2019 r. w Sali Senatu Politechniki Warszawskiej mieliśmy przyjemność uczcić 20-lecie Fundacji Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych.

Dzień otwarty w Netcompany Poland - wtorek, 26 listopada 2019 r.

Odwiedź biuro Netcompany Poland i poznaj najlepsze miejsce do rozpoczęcie kariery IT.